reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Hej :) miło, że pytasz :) narazie jest dobrze. Na usg widoczne 2 pęcherzyki 🙈 z tym, ze gin powiedział, że jest wcześnie i jeden pewnie się wchlonie 😊 teraz wizyta 16ego i mam nadzieję, ze usłyszę juz serduszko 😁 trzymam kciuki dziewczyny za Wasze 2 kreski!! :*
 
reklama
Dzień dobry :) ja dziś oszukałam system 😅
W tym miesiącu sobie lekko odpuściłam starania, w sensie nie fiksuje tak strasznie. Jedyne to co to tylko mierze temperature, ale nie skupiam się na niej i biorę leki jakie trzeba. Seks jak się zachce. No i ovu wyznaczało mi owulacje na czwartek... a tu dziś wklepałem temperature i się okazało, ze jednak wyznaczyło mi owulacje 4dni temu.. w sobotę.
Seksy były jak należy akurat... ale jak to dziś zobaczyłam to mi się smutno zrobiło, ze jednak już szansa minęła i kolejna będzie dopiero w nowym cyklu. 😣 chore
a dużo Ci się przesunęła? Jeśli były bobosexy to jeszcze nic straconego 🙃
 
To był ten z pink o czułości 10, za pierwszym razem jak spojrzałam mówię sobie "jak zwykle " ale zaraz pojawiła się ta druga i nie była taka jasna , ale bez żadnych rozmazań taka ostra .. mówię " o boże ciąża" i przyglądam się coś mi nie pasuje , bo zmierza ta kreska w lewą stronę ... Baaaardzo baaaardzo powoli ale poszła . Ale dobra . Następny zrobię dopiero jak nie przyjdzie @
Możesz wstawić zdjęcie?
 
reklama
Dzień dobry :) ja dziś oszukałam system 😅
W tym miesiącu sobie lekko odpuściłam starania, w sensie nie fiksuje tak strasznie. Jedyne to co to tylko mierze temperature, ale nie skupiam się na niej i biorę leki jakie trzeba. Seks jak się zachce. No i ovu wyznaczało mi owulacje na czwartek... a tu dziś wklepałem temperature i się okazało, ze jednak wyznaczyło mi owulacje 4dni temu.. w sobotę.
Seksy były jak należy akurat... ale jak to dziś zobaczyłam to mi się smutno zrobiło, ze jednak już szansa minęła i kolejna będzie dopiero w nowym cyklu. 😣 chore
Głowa do góry.
Ja jestem dzień po terminie @ wg flo a seksy zakazane były do 3 tyg po zabiegu. I tylko 3 razy w całym cyklu. Czy się udało zobaczę jutro rano....
Ale ale jeśli się udało to...... Wiem kiedy był ten złoty strzał bo poczuł to mój i ja coś magicznego..... I to niby 2 dni po owu wyliczonej przez flo lub 2 dni przed owu wyliczonej z obserwacji śluzu 🤷‍♀️
 
Do góry