reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
To dziewczynki ja z Wami podobnie.. @ powinna być za 10 dni,15. 10.planowo, chociaż może być bliżej 20.Zero jakich kolwiek objawów śluzu totalnie brak, zawsze mam suchotę przed @, dopiero tak 2,3 dni przed @ jakiś śluz się pojawia w tym cyklu piersi nie bolą ale u mnie to normalne że raz bolą raz nie 🤷‍♀️
To ja teraz jeszcze dodam , że jakieś pół godziny temu takie same kłucia tam w dole w środku , takie same jak wczoraj i w nocy były w brzuchu ... Nie kojarzę żebym kiedykolwiek przed @ to miała 🤷 boże , może ja już naprawdę za dużo objawów się doszukuję wyjdę zaraz na idiotkę 😂
 
Hej dziewczyny u mnie niestety 18dzieb opoznienia@...cykl bezowulacyjny od dziś zajadam się z dupkiem... W 4,5dc mam przyjść. Na monitoring nie za wcześnie jak na 4,5dc?
 
To ja teraz jeszcze dodam , że jakieś pół godziny temu takie same kłucia tam w dole w środku , takie same jak wczoraj i w nocy były w brzuchu ... Nie kojarzę żebym kiedykolwiek przed @ to miała 🤷 boże , może ja już naprawdę za dużo objawów się doszukuję wyjdę zaraz na idiotkę 😂
Ja już wszystkie objawy jakie mogą istnieć miałam 🤣🤣pewnie miałam też takie co nigdy w ciąży nie występują 😂😂😂ja na razie nie czuję nic nadzwyczajnego.. Objawy wszystkie mam na @ bulgoty w brzuchu kłucia też mam czasem ale ja mam tak zawsze przed @ dlatego ja nie nastawiam się na nic🙄
 
To ja teraz jeszcze dodam , że jakieś pół godziny temu takie same kłucia tam w dole w środku , takie same jak wczoraj i w nocy były w brzuchu ... Nie kojarzę żebym kiedykolwiek przed @ to miała 🤷 boże , może ja już naprawdę za dużo objawów się doszukuję wyjdę zaraz na idiotkę 😂
Też mam kłucie 🤷‍♀️ może październik to cykl z kłuciem u jakieś części kobiet 🤔🤔😂
 
Ja już wszystkie objawy jakie mogą istnieć miałam 🤣🤣pewnie miałam też takie co nigdy w ciąży nie występują 😂😂😂ja na razie nie czuję nic nadzwyczajnego.. Objawy wszystkie mam na @ bulgoty w brzuchu kłucia też mam czasem ale ja mam tak zawsze przed @ dlatego ja nie nastawiam się na nic🙄
Ja też miałam wszystkie objawy ciąży jakie można wymyślić 🤷‍♀️ 3 lata starań, to wierz mi przerobiłam wszystko 🤷‍♀️ kłucie takie nonstop, delikatne mam 1 raz😂 zawsze mogę dodać do puli 😂
 
reklama
Do góry