reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Zapisałam się do endo za 2 tygodnie prywatnie. Pierwszy możliwy termin. Zobaczymy co powie na to moje ogromne anty tpo🙂 Choć mój mąż miał już swoje osobiste konsultacje u znajomej i podobno przy idealnym tsh, ft3 i ft4 nie dają leków tylko jakieś suple😒 bo to znaczy, że tarczyca działa oki tylko jest stan zapalny i co miesiąc trzeba powtarzać badania. Dopiero jak się pogorszy to leki. Hmmm i to nie ma wpływu na ciążę.
 
reklama
Zapisałam się do endo za 2 tygodnie prywatnie. Pierwszy możliwy termin. Zobaczymy co powie na to moje ogromne anty tpo🙂 Choć mój mąż miał już swoje osobiste konsultacje u znajomej i podobno przy idealnym tsh, ft3 i ft4 nie dają leków tylko jakieś suple😒 bo to znaczy, że tarczyca działa oki tylko jest stan zapalny i co miesiąc trzeba powtarzać badania. Dopiero jak się pogorszy to leki. Hmmm i to nie ma wpływu na ciążę.
Moja mama przy hashimoto bierze leki, bo ma tsh dodatkowo źle.
Ja natomiast miałam od 16rż guzy na tarczycy przy idealnych wynikach i endo co jakiś czas dawał mi tabletki na zmniejszanie ich, bo 4 razy biopsja ale na szczęście niezlosliwe
 
To ja teraz jeszcze dodam , że jakieś pół godziny temu takie same kłucia tam w dole w środku , takie same jak wczoraj i w nocy były w brzuchu ... Nie kojarzę żebym kiedykolwiek przed @ to miała 🤷 boże , może ja już naprawdę za dużo objawów się doszukuję wyjdę zaraz na idiotkę 😂

Myślę że każda z nas szuka tych objawów. Ja raz jestem przekonana że jestem w ciąży, a 2 godziny później nie na 100% nie, jutro przyjdzie okres.
 
Wydaje mi się że pęcherzyk pękł 🧐 najpierw bolał i w sumie pobolewa mnie podbrzusze i czuję ten lewy jajnik promieniujący ale tak w pachwine 🤔 uwierzycie , że się nigdy tak w owulacje nie wsłuchiwałam 😂 i UJ wie czy to jest to xD
Wielu rzeczy można się dowiedzieć o dolegliwościach w cyklu, kiedy zacznie się świadomie swojemu ciału przyglądać 🤷‍♀️ a ile jeszcze się dodatkowych znajdzie, które się przeczyta gdzieś w sieci 😁😂
Oby to było to🙌 zmykaj z forum idź działać 😁
 
Myślę że każda z nas szuka tych objawów. Ja raz jestem przekonana że jestem w ciąży, a 2 godziny później nie na 100% nie, jutro przyjdzie okres.
Mam dokładnie to samo ja co prawda jestem właśnie w fazie owulacji (wydaje mi się że była przedwczoraj i że tak czy inaczej ten cykl będzie krótszy o 2 dni ale to mi się tylko wydaje ) jednak mam ciągle przeplatane nastawienie dziś jak jechałam z pracy rowerem to myślałam sobie że już się tam zaczyna cud itp nawet glaskalam brzuch 🤣😅 a jak dojechałam to myślałam sobie jaką ja głupia jestem 😋😋
 
reklama
Do góry