reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja mam @ planowo za 10 dni, nie testuje nie robię bety nawet dzień przed.. chyba że @ się spóźni.. Za dużo już się na oglądałam tych jednych kresek.. 🙄Myślę że 7 dni przed to za wcześnie na testy czy betę.. Poczekaj jeszcze ☺☺
Ja podobnie jak Ty do @ :) będziemy w podobnym terminie czekać na @ albo testować 🤗
 
reklama
7 dni😱 I już? ja mam 8, I sądzę, że jeśli coś to dopiero dochodzi do implantacji, więc beta nic by nie pokazała 🤷‍♀️ jak narazie kłuję mnie cały dzień, ciągnie itd

Liczę na to cały czas. <3


Ja mam @ planowo za 10 dni, nie testuje nie robię bety nawet dzień przed.. chyba że @ się spóźni.. Za dużo już się na oglądałam tych jednych kresek.. 🙄Myślę że 7 dni przed to za wcześnie na testy czy betę.. Poczekaj jeszcze ☺☺

Kochana cały czas mam taką nadzieje. Niepotrzebnie dziś posłuchałam Pani pielęgniarki, która powiedziała mi, że juz tydzień przed można zrobić betę.
 
reklama
Do góry