reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To dobrze, że starasz się żyć mimo wszystko. Czasem tak jest lepiej, a może i ciąża was niespodziewanie zaskoczy???
Ja tak nie umiem, nie wyobrażam sobie zycia bez dzieci i nie odpuszczę. Tym bardziej, że stara już jestem. Nie mam czasu na odpuszczanie. Bardzo dużo mi klinika pomogła, zobaczymy jak będzie dalej. Nadal się badam, dali mi następne skierowania. Partner tez musi wiele badań zrobić.
Mam nadzieję, że niedługo się okaże jakiś jest nasz dalszy plan na zycie [emoji3526]
Ja wyszlam z założenia że co wtedy kiedy w ogóle się nie uda? Życie oparte tylko na staraniach leczeniu które nic nie pomogło? Ja jednak tak nie chce. Chcę żyć tak aby w życiu niczego nie żałować.

Życzę Tobie żeby się szybko udało i abyście byli szczęśliwi.

Jak zaskoczy niespodziewanie to oczywiście będę się cieszyć ale też już zakończyłam płakać nad tym że się nie udaje. Też nie będziemy pierwszym małżeństwem którzy nie mają dzieci i pewnie nie ostatnim.
 
reklama
reklama
Do góry