reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
U mnie 4 dc, a już jest czyściutko... ale kto wie, może po południu mnie znów zaleje 🤣 dumam, kiedy iść do ginekologa, czy w 12 dc czy wcześniej, jak pójdę w 12 dc to już powinien być pęcherzyk; a jak pójdę np. w piątek, to może gin coś poradzi? Chcę poprosić o progesteron, żeby brać od dnia owulacji, ze względu na plamienia w tym cyklu i biochem w poprzednim...
 
Dziewczyny, stało się 🙈 co prawda podchodzę mega na chłodno. Trochę nawet musiałam rano na siebie nakrzyczeć, bo zamiast się cieszyć to zaczęłam się bać powtórki z tamtego roku... no ale udało się ❤ zobaczyłam upragnione po 1,5 roku kreski. Pierwszy test zrobiłam w niedzielę, bo po tym progesteronie czułam, że się udało. Był cień cienia cienia (Wy mnie tego nauczyłyście 😁), ale nie można było tego uchwycić. Jeszcze chciałam go rozłożyć na czynniki pierwsze i go zepsułam 🤦‍♀️ No i już sama nie wiedziałam czy to nie testowa... ale dziś rano zrobiłam (2 dni przed spodziewana @) i są dwie! I to bez lupy ją widać 🤣😅 Stary dziś dostanie na urodziny. Nie sadzilam, ze tak szybko Was sie uda opuscic, ale kazdej zycze takich szybkich wyjsc ❤ trzymajcie za nas kciuki!
 
20201006_100827.jpg


Chyba coś się robi 😂 są jakieś takie ładniejsze 😂
 
Dziewczyny, stało się 🙈 co prawda podchodzę mega na chłodno. Trochę nawet musiałam rano na siebie nakrzyczeć, bo zamiast się cieszyć to zaczęłam się bać powtórki z tamtego roku... no ale udało się ❤ zobaczyłam upragnione po 1,5 roku kreski. Pierwszy test zrobiłam w niedzielę, bo po tym progesteronie czułam, że się udało. Był cień cienia cienia (Wy mnie tego nauczyłyście 😁), ale nie można było tego uchwycić. Jeszcze chciałam go rozłożyć na czynniki pierwsze i go zepsułam 🤦‍♀️ No i już sama nie wiedziałam czy to nie testowa... ale dziś rano zrobiłam (2 dni przed spodziewana @) i są dwie! I to bez lupy ją widać 🤣😅 Stary dziś dostanie na urodziny. Nie sadzilam, ze tak szybko Was sie uda opuscic, ale kazdej zycze takich szybkich wyjsc ❤ trzymajcie za nas kciuki!
Cudowna wiadomość, gratulacje! Super pomysł z tymi urodzinami, też tak chciałam, ale nie wyszło :/
 
Dziewczyny, stało się 🙈 co prawda podchodzę mega na chłodno. Trochę nawet musiałam rano na siebie nakrzyczeć, bo zamiast się cieszyć to zaczęłam się bać powtórki z tamtego roku... no ale udało się ❤ zobaczyłam upragnione po 1,5 roku kreski. Pierwszy test zrobiłam w niedzielę, bo po tym progesteronie czułam, że się udało. Był cień cienia cienia (Wy mnie tego nauczyłyście 😁), ale nie można było tego uchwycić. Jeszcze chciałam go rozłożyć na czynniki pierwsze i go zepsułam 🤦‍♀️ No i już sama nie wiedziałam czy to nie testowa... ale dziś rano zrobiłam (2 dni przed spodziewana @) i są dwie! I to bez lupy ją widać 🤣😅 Stary dziś dostanie na urodziny. Nie sadzilam, ze tak szybko Was sie uda opuscic, ale kazdej zycze takich szybkich wyjsc ❤ trzymajcie za nas kciuki!
Super Gratulacje ❤️

Wg aplikacji w niedzielę był ale ja wg obserwacji śluzu mniej więcej wiem, że owu była 4 dni później czyli jutro powinien być termin @
Może jeszcze nic straconego kochana 😊
 
reklama
W zeszłym miesiącu testowałam 6 razy [emoji1785] w tym tylko raz póki co. Możemy konkurować która z nas ma bardziej biały test [emoji23]
Ja raczej nie testuje także wygrałaś [emoji23]w tamtym miesiącu jak tylko pomyślałam o testowaniu to okres przyszedł, a w tym jak mi naprawdę zależy żeby przyszedł to go nie ma
 
Do góry