reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

To powinno być karane [emoji23][emoji23][emoji23]dajecie nadzieję tylko [emoji6][emoji6][emoji6]

Bardzo bym chciała zobaczyć pozytywny test [emoji4] a u siebie na razie nie zobaczę. Śledziłam Twoje objawy jak pisałaś, podchodziłam z dystansem, a teraz zdaje się, ze @ nie ma póki co, wiec.... [emoji1696][emoji1696][emoji1696][emoji1696]
 
reklama
Bardzo bym chciała zobaczyć pozytywny test [emoji4] a u siebie na razie nie zobaczę. Śledziłam Twoje objawy jak pisałaś, podchodziłam z dystansem, a teraz zdaje się, ze @ nie ma póki co, wiec.... [emoji1696][emoji1696][emoji1696][emoji1696]
Objawy mogą być po stosowaniu globulek
 
No zaczynałam 2x2 ale nie było rezultatu, wiec doszłam do maksymalnej 2x3 w tym cyklu zgodnie z zalecanymi ilościami. I wydaje mi się, ze coś się dzieje, nie zalewa mnie nie wiadomo jak, ale jednak coś tam się kula [emoji848] nie wierzyłam, zobaczymy jak to się rozwinie [emoji16]
Ja też po 4 nic nie czułam [emoji3526] teraz też biorę 6.
A jakie badania robiłaś?
Strasznie ich dużo było. Nie wiem czy wszystkie wymienię : amh, lh, prl, fsh, testosteron jakis na a[emoji16][emoji16] tsh, ft3, ft4, wit d3, anty tg, anty tpo, estradiol, thea so4. Nie wiem czy to wszystko [emoji16]
 
Dokładnie. Powiem Ci ze ciąża zeszła na inny plan nie jest już dla mnie taka ważna jak była jeszcze przed kilku miesięcy. Jakoś tak zrozumiałam że trzeba żyć i się cieszyć z tego co mamy bo nie wiadomo ile komu jeszcze życia zostało. Mimo tego że mam dopiero 26 lat ale prawda jest taka że dzisiaj wyjdę z domu i mogę już do niego nie wrócić.
To dobrze, że starasz się żyć mimo wszystko. Czasem tak jest lepiej, a może i ciąża was niespodziewanie zaskoczy???
Ja tak nie umiem, nie wyobrażam sobie zycia bez dzieci i nie odpuszczę. Tym bardziej, że stara już jestem. Nie mam czasu na odpuszczanie. Bardzo dużo mi klinika pomogła, zobaczymy jak będzie dalej. Nadal się badam, dali mi następne skierowania. Partner tez musi wiele badań zrobić.
Mam nadzieję, że niedługo się okaże jakiś jest nasz dalszy plan na zycie [emoji3526]
 
reklama
Do góry