reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Cudowna wiadomość, gratulacje! Super pomysł z tymi urodzinami, też tak chciałam, ale nie wyszło :/
Rok temu też tak chciałam zrobić, bo wtedy byłam jeszcze naiwna, że szybko się uda. 08.11.2019 zrobilam test i byla tlusta krecha po sekundzie dosłownie, no ale skonczyło się pustym jajem... troche sie boje, ze bedzie to samo... powodzenia dla Ciebie ❤
 
Rok temu też tak chciałam zrobić, bo wtedy byłam jeszcze naiwna, że szybko się uda. 08.11.2019 zrobilam test i byla tlusta krecha po sekundzie dosłownie, no ale skonczyło się pustym jajem... troche sie boje, ze bedzie to samo... powodzenia dla Ciebie ❤
Na pewno teraz będzie dobrze 🙂🙂
 
Dziewczyny, stało się [emoji85] co prawda podchodzę mega na chłodno. Trochę nawet musiałam rano na siebie nakrzyczeć, bo zamiast się cieszyć to zaczęłam się bać powtórki z tamtego roku... no ale udało się [emoji173] zobaczyłam upragnione po 1,5 roku kreski. Pierwszy test zrobiłam w niedzielę, bo po tym progesteronie czułam, że się udało. Był cień cienia cienia (Wy mnie tego nauczyłyście [emoji16]), ale nie można było tego uchwycić. Jeszcze chciałam go rozłożyć na czynniki pierwsze i go zepsułam [emoji2356] No i już sama nie wiedziałam czy to nie testowa... ale dziś rano zrobiłam (2 dni przed spodziewana @) i są dwie! I to bez lupy ją widać [emoji1787][emoji28] Stary dziś dostanie na urodziny. Nie sadzilam, ze tak szybko Was sie uda opuscic, ale kazdej zycze takich szybkich wyjsc [emoji173] trzymajcie za nas kciuki!

Gratuluje i życzę spokojnej ciąży [emoji3531]
 
Dziewczyny, stało się 🙈 co prawda podchodzę mega na chłodno. Trochę nawet musiałam rano na siebie nakrzyczeć, bo zamiast się cieszyć to zaczęłam się bać powtórki z tamtego roku... no ale udało się ❤ zobaczyłam upragnione po 1,5 roku kreski. Pierwszy test zrobiłam w niedzielę, bo po tym progesteronie czułam, że się udało. Był cień cienia cienia (Wy mnie tego nauczyłyście 😁), ale nie można było tego uchwycić. Jeszcze chciałam go rozłożyć na czynniki pierwsze i go zepsułam 🤦‍♀️ No i już sama nie wiedziałam czy to nie testowa... ale dziś rano zrobiłam (2 dni przed spodziewana @) i są dwie! I to bez lupy ją widać 🤣😅 Stary dziś dostanie na urodziny. Nie sadzilam, ze tak szybko Was sie uda opuscic, ale kazdej zycze takich szybkich wyjsc ❤ trzymajcie za nas kciuki!
Gratulacje!
 
reklama
Do góry