reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Premom tez analizuje zdjęcia testów owu. Testuje ją rownolegle
emoji23.png
O tej to nie znam, ja już na 3 jadę

Ja mam ten akurat używam od 3 lat i polecam.

Oglądałam je jakiś czas temu ale na allegro pisało że używane, gdzie go kupiłaś? Teraz jak na allegro popatrzyłam to jest za 500zl, kurcze trochę duzo
 

Bo tak się zastanawiam. W następnym cyklu to już będę lepiej wiedzieć, jak zmonitoruje cały ten, ale narazie się zastanawiam. Piszą w necie, ze pęcherzyk rośnie ok 2 mm na dobę i pęka przy ok. 20-25 mm. Zastanawiam się czy może rosnąć trochę wolniej? Bo kurde jak skubany rośnie tak szybko to będę musiała JUZ zacząć ostro działać, a wydawałoby się ze jeszcze za wcześnie na wzmożenie działań [emoji23], testy owu tez jeszcze słabiutkie. Przegapić nie przegapimy, stosunki mamy regularne w sumie, chęci nam nie brakuje, lubimy być ze sobą [emoji6] tylko przed owu myślałam, żeby się już jakoś specjalnie nie wstrzymywać z częstotliwością. Ostatnio przedobrzyliśmy przed najlepszymi dniami (wakacje, miłość i pożądanie w powietrzu, te sprawy) i była pauza na cały płodny okres i owu [emoji23] teraz ogiera musze pilnować żeby jajec nie popsuł [emoji85] i tak sobie myśle, ze może mogą rosnąć wolniej lub pękać nie przy 20 a 25 mm u mnie [emoji848] swoją droga ciekawe od czego to zależy
 
reklama
Do góry