reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Witajcie Kochane, ale naskrobałyście hehe
Ech to było ciężkie dla mnie ostatnie kilka dni ponieważ bo po prawie pół roku diagnostyki okazało się że moje bóle pleców, drętwienia ręki i takie inne zdawało by się dolegliwości neurologiczne to są objawy nerwicy:/ trochę mi ulżyło i nie bo widzę jak bardzo moja praca zrujnowała mi zdrowie....
A jutro ginekolog. Jestem bardzo ciekawa co mi powie to ponoć najlepszy gin od niepłodności w moim mieście, bardzo długo się czeka nawet na wizytę prywatną.
Kurcze tyle już testów ciążowych zrobiłam i na żadnym nawet cienia cienia nie było albo się nie doszukiwałam 🤔
 
reklama
Do góry