reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mam nadzieję, prenatalne 20 października 🥰🥰
Trzymam kciuki 🥰
Orajt. Prześpię się z tym jeszcze, poczytam co i jak i jak poczuje, ze dam radę to kupie [emoji23]
Ja też myślałam, że nie będę regularnie mierzyć, ale termometr leży przy łóżku i tylko sięgam po niego jak się obudzę i nie mam problemu z tym :)
 
reklama
Tez to zauważyłam, ze flo nie bierze nic pod uwagę, chyba tylko testy owu. Teraz flo wyznaczyła mi owu na 17dc (tak jak ostatnio) a OvuFriend na 14dc [emoji2356] zobaczymy, która będzie bliżej prawdy, robię testy (ale nie mierze temp.), a w 14dc mam monitoring [emoji48]
Mi flo i femometer teraz wyznaczyło owu na 22.09 wpisywałam temp i testy owu, a ovufriend na 20.09 wyznaczyło, choć bardziej czułam że owu jest bliżej 22, ovufriend wylicza mi okres na dzisiaj, femometer na wtorek a flo zaznaczyło, że okres może się opóźnić o 2 dni, także zobaczymy😅
 

Załączniki

  • IMG_20200926_080651.jpg
    IMG_20200926_080651.jpg
    51,4 KB · Wyświetleń: 45
  • IMG_20201003_120457.jpg
    IMG_20201003_120457.jpg
    65,3 KB · Wyświetleń: 40
  • Screenshot_20201004-113619.jpg
    Screenshot_20201004-113619.jpg
    69,5 KB · Wyświetleń: 44
Powiem tak, że można mocno poznać swój cykl dzięki mierzeniu 🙃 i nie wydaje się tyle na testy, bo temp spada 😁 chociaż u mnie spada dopiero w dniu miesiączki jak dostanę 🤷‍♀️ dzięki temp wiem też, że owu nie zawsze jest tego samego dnia cyklu. Widzę też jak przez przesunięcie owu, przesuwa mi się @🤷‍♀️ dzieki temu aż tak się nie nakrecam 🙃
Ja dzięki mierzeniu też już widzę jak mój organizm pracuje :) co prawda krótko mierze, ale teraz będę wiedziała czy się udało czy nie jak przyjdzie termin @ i mi temp spadnie...
 
My nie mamy imion. Ja się boję zapeszyć, może nigdy nie zajdę w ciążę. Nie chcę się potem bardziej zawieść.
Jak dziś mam 1 dc to mogę jutro pójść na te badania wszystkie? To będzie 2dc. I czasami piszą że od 2go do 5go powinny być robione, a czasami od 3go do 5go.
Edit Już sprawdziłam na stronie luxmed od 3go dnia. Czyli pójdę 5tego wcześniej nie dam rady 😒
 
Mi flo i femometer teraz wyznaczyło owu na 22.09 wpisywałam temp i testy owu, a ovufriend na 20.09 wyznaczyło, choć bardziej czułam że owu jest bliżej 22, ovufriend wylicza mi okres na dzisiaj, femometer na wtorek a flo zaznaczyło, że okres może się opóźnić o 2 dni, także zobaczymy[emoji28]

Każde ma swoje mądre algorytmy [emoji16] mi flo tez ostatnio pokazało, ze może się okres opóźnić, ale jednak przyszedł na szczęście w planowanym terminie. Ja to się jednak dopiero siebie samej uczę [emoji2356]
 
reklama
Do góry