reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dzień dobry kochane [emoji847]

Co do bliźniaków wczoraj wieczorem o tym rozmawiam z moim P co by było jakby były [emoji23][emoji2960] w ogóle my dziwni bo już imiona mamy wymyślone a ciąży brak [emoji23][emoji23]
Nie jesteś sama. My też mamy [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Witam się już oficjalnie w 1 dc. Ale z testem zdążyłam [emoji3] Ja chcę taki na bluetooth termometr!!! Gdzie go kupić?? Woow nie wiedziałam, że takie istnieją.
A powiedzcie mi jeszcze taką rzecz. Jak jest ten skok tempki tzn że będzie owu, ale kiedy? Za dzień dwa? I ten skok ma trwać kilka dni? I potem się taka duża utrzymuje i przed małpą spada??
I do apki sobie potem wprowadzę temperaturę i testy owu i będę wiedzieć co i jak[emoji3526]
Wredna ta @ 😤
 
Witam się już oficjalnie w 1 dc. Ale z testem zdążyłam [emoji3] Ja chcę taki na bluetooth termometr!!! Gdzie go kupić?? Woow nie wiedziałam, że takie istnieją.
A powiedzcie mi jeszcze taką rzecz. Jak jest ten skok tempki tzn że będzie owu, ale kiedy? Za dzień dwa? I ten skok ma trwać kilka dni? I potem się taka duża utrzymuje i przed małpą spada??
I do apki sobie potem wprowadzę temperaturę i testy owu i będę wiedzieć co i jak[emoji3526]

Ja mam ten akurat używam od 3 lat i polecam.

 
reklama
Do góry