reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wstałam specjalnie wcześniej zrobiłam pinka sikanego, żeby zdążyć przed małpą i tak jak mówiłam biel nad biele[emoji23] Ale fajnie było, trochę adrenaliny z samego rana. Dziś termin więc czekam, pewnie wieczorem @ przyjdzie. Podoba mi się to robienie testów. Ja na szczęście nie doszukuję się niczego, wywalam do śmietnika i idę spać dalej [emoji3][emoji3]
Kurcze a szkoda :( ale póki nie ma @ mamy nadzieję :))
 
reklama
Aaaa no to ja jestem jakaś głupia. Jak skok mówi, że owu była to skąd mam wiedzieć kiedy będzie? Jak się dowiem po czasie to już po ptakach [emoji29]
Dlatego trzeba się kochać co 2-3 dni cały cykl i można się wspomagać testami owu i wtedy masz jakiś obraz. Mi np w tym cyklu testy owu ból owulacyjny i temperatura się pokryły. Wszystko zadziało się 15dc
 
A femometer sprawdzałaś? Analizuje też zdjęcie testów owu, mi się podoba i za free jest
Ja mam jeszcze premom też darmowa. Wprowadziłam 2 ostatnie cykle i póki co wszystko mi pokazuje dobrze. Też można wstawiać zdjęcia testów owu i pokaże kiedy jest peak lh można też wstawić test ciążowy i pokaże czy jesteś w ciąży czy też nie.
 
reklama
A co dopiero jak się trojaczki trafiają? 😁 Znam jedną dziewczynę, która ma trojaczki, oj wesoło jest! 😁
Jednak każde dodatkowe dziecko to większe ryzyko, też znam trojaczki 8 letnie i tylko jedno jest zdrowe, choć każde ma wadę wzroku, ale pozostała dwójka ma poważniejsze problemy neurologiczne, z czasem coraz lepiej ale jednak ciągle po lekarzach jeżdżą
 
Do góry