reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Orajt. Prześpię się z tym jeszcze, poczytam co i jak i jak poczuje, ze dam radę to kupie [emoji23]
Powiem tak, że można mocno poznać swój cykl dzięki mierzeniu 🙃 i nie wydaje się tyle na testy, bo temp spada 😁 chociaż u mnie spada dopiero w dniu miesiączki jak dostanę 🤷‍♀️ dzięki temp wiem też, że owu nie zawsze jest tego samego dnia cyklu. Widzę też jak przez przesunięcie owu, przesuwa mi się @🤷‍♀️ dzieki temu aż tak się nie nakrecam 🙃
 
Witam się już oficjalnie w 1 dc. Ale z testem zdążyłam [emoji3] Ja chcę taki na bluetooth termometr!!! Gdzie go kupić?? Woow nie wiedziałam, że takie istnieją.
A powiedzcie mi jeszcze taką rzecz. Jak jest ten skok tempki tzn że będzie owu, ale kiedy? Za dzień dwa? I ten skok ma trwać kilka dni? I potem się taka duża utrzymuje i przed małpą spada??
I do apki sobie potem wprowadzę temperaturę i testy owu i będę wiedzieć co i jak[emoji3526]
 
Witam się już oficjalnie w 1 dc. Ale z testem zdążyłam [emoji3] Ja chcę taki na bluetooth termometr!!! Gdzie go kupić?? Woow nie wiedziałam, że takie istnieją.
A powiedzcie mi jeszcze taką rzecz. Jak jest ten skok tempki tzn że będzie owu, ale kiedy? Za dzień dwa? I ten skok ma trwać kilka dni? I potem się taka duża utrzymuje i przed małpą spada??
I do apki sobie potem wprowadzę temperaturę i testy owu i będę wiedzieć co i jak[emoji3526]
Jak jest skok to oznacza że owu już była. I utrzymuje do dnia miesiączki choć mi już 4 dni przed okresem zaczęła spadać. Jeżeli utrzymuje się dłużej niż 18 albo 21 to można podejrzewać ze jest ciąża.
 
Dziewczyny korzystam z dwóch aplikacji i stwierdzam, że flo nie jest miarodajna... Zaczęłam też korzystać z ovufriend, zakupiłam nawet na próbę premium i wszystko fajnie mi liczy i zaznacza, a flo teraz pokazuje, że mam mieć dopiero owulację, gdzie ona już była 🙄 jakby w ogóle nie brała pod uwagę moich objawów itd...
A femometer sprawdzałaś? Analizuje też zdjęcie testów owu, mi się podoba i za free jest
 
Jak jest skok to oznacza że owu już była. I utrzymuje do dnia miesiączki choć mi już 4 dni przed okresem zaczęła spadać. Jeżeli utrzymuje się dłużej niż 18 albo 21 to można podejrzewać ze jest ciąża.
Aaaa no to ja jestem jakaś głupia. Jak skok mówi, że owu była to skąd mam wiedzieć kiedy będzie? Jak się dowiem po czasie to już po ptakach 😓
 
reklama
Do góry