reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Wstałam specjalnie wcześniej zrobiłam pinka sikanego, żeby zdążyć przed małpą i tak jak mówiłam biel nad biele[emoji23] Ale fajnie było, trochę adrenaliny z samego rana. Dziś termin więc czekam, pewnie wieczorem @ przyjdzie. Podoba mi się to robienie testów. Ja na szczęście nie doszukuję się niczego, wywalam do śmietnika i idę spać dalej [emoji3][emoji3]
Uuuu a myślałam, że się uda 😘
 
reklama
Mi w poprzednim się śniły 2 kreski i były. Na 3 testach innej firmy i niestety biochemiczna była. Zaszłam po anty
Sny zazwyczaj śnią się na odwrót [emoji17] mam tak za każdym razem [emoji17] nawet w poprzednim cyklu 2 razy śniło się że 2 kreski na teście, A w ostateczności wyszła 1 .
Wyjątkowo w tym cyklu Ani razu jeszcze nie śnił się test [emoji28]
 
Dziewczyny korzystam z dwóch aplikacji i stwierdzam, że flo nie jest miarodajna... Zaczęłam też korzystać z ovufriend, zakupiłam nawet na próbę premium i wszystko fajnie mi liczy i zaznacza, a flo teraz pokazuje, że mam mieć dopiero owulację, gdzie ona już była 🙄 jakby w ogóle nie brała pod uwagę moich objawów itd...
 
Dziewczyny korzystam z dwóch aplikacji i stwierdzam, że flo nie jest miarodajna... Zaczęłam też korzystać z ovufriend, zakupiłam nawet na próbę premium i wszystko fajnie mi liczy i zaznacza, a flo teraz pokazuje, że mam mieć dopiero owulację, gdzie ona już była [emoji849] jakby w ogóle nie brała pod uwagę moich objawów itd...
Mi się sprawdza. Ale apka flo bierze statystyki z 3 albo 6 ostatnich miesięcy. Nie ma co patrzeć na owu z kalendarzyka. Wprowadź do flo test owu pozytyw i zaznaczy ci odpowiedni dzień.
 
reklama
Hej dziewczyny, z racji że jesteście bardziej obeznane w temacie testów owulacyjnych to mam pytanie. Wczoraj wyszedł mi test owulacyjny pozytywny, takie 2 bardzo mocne kreski ale niestety nie mieliśmy szans na starania. Właściwie to będziemy mieli dzisiaj chwilę czasu wieczorem ale dziś już kreski testowe w kolejnym teście wykonanym przed chwilą nie są takie mocne... stąd mam pytanie czy dzisiejsze starania mają jeszcze jakiś sens? Czy już za późno? Jeśli któraś z Was ma ochotę odpowiedzieć to bardzo bym prosiła rozwiać moje wątpliwości 🙏
 
Do góry