reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Mi bardziej chodzi o to, że pierwsza ciąże 6 lat temu miałam zagrożona, musiałam chodzić na wizyty co kilka dni, raz skończyło się szpitalem, a teraz jestem o te 6 lat starsza i nie wiadomo czy nie będzie gorzej. Po prostu przeraża mnie korzystanie ze szpitala w dobie koronawirusa, a tym bardziej, że nie ma wizyt i mogę długo nie widzieć starszego synka. Czy tylko ja tak mam, że się boję?

U mnie wizyty ciężarnych odbywają się normalnie z tego co wiem [emoji848]
 
Mi bardziej chodzi o to, że pierwsza ciąże 6 lat temu miałam zagrożona, musiałam chodzić na wizyty co kilka dni, raz skończyło się szpitalem, a teraz jestem o te 6 lat starsza i nie wiadomo czy nie będzie gorzej. Po prostu przeraża mnie korzystanie ze szpitala w dobie koronawirusa, a tym bardziej, że nie ma wizyt i mogę długo nie widzieć starszego synka. Czy tylko ja tak mam, że się boję?
Ja w marcu popełniłam największy błąd jaki mogłam. Przerwałam starania przez wirusa. Mój ginekolog, do którego chciałam się zapisać przestał przyjmować. Przestraszyłam się, że nawet jak zajdę w ciąży to nie będę miała badań, usg i badań prenatalnych. 3 miesiące zrobiłam przerwy i jak tylko gabinet otworzył to znów zaczęłam starania. Teraz po czasie wiem, że to była pomyłka [emoji26] Straciłam, aż 3 miesiące a młoda nie jestem. Do tej pory nie jestem w ciąży. Mogłam rozpocząć już dawno jakąś diagnostykę. Teraz nawet jak wszystko zamkną ja nie przestaję się starać. Nigdy! Tym bardziej, że szanse że nagle się uda są marne.
Ale to twoja decyzja, zrobisz jak zechcesz.
 
U mnie w rodzinie są bliźniaki. Siostra mojej mamy ma🙃 I to tak cudownie, że parka chłopiec i dziewczynka 🙃 odrazu z głowy 😉 ale wiem, że bezpieczniej jest mieć pojedynczą ciążę, bliźniacze są ryzykowne 🙃
 
U mnie teściowej brat ma dwa razy bliźniaki, a mój tesc ma siostry bliźniaczki. W mojej rodzinie gdzieś tam u pradziadków były [emoji23][emoji85]
U mnie w rodzinie są bliźniaki. Siostra mojej mamy ma[emoji854] I to tak cudownie, że parka chłopiec i dziewczynka [emoji854] odrazu z głowy [emoji6] ale wiem, że bezpieczniej jest mieć pojedynczą ciążę, bliźniacze są ryzykowne [emoji854]
 
Sny zazwyczaj śnią się na odwrót [emoji17] mam tak za każdym razem [emoji17] nawet w poprzednim cyklu 2 razy śniło się że 2 kreski na teście, A w ostateczności wyszła 1 .
Wyjątkowo w tym cyklu Ani razu jeszcze nie śnił się test [emoji28]
Mi się już 3 raz śniły 2 kreski na teście xD
I śniło mi się, że plemniki mojego męża są na 0%
 
reklama
Dzień dobry, wczoraj znowu zasnęłam po 22 🤦‍♂️ został mi test z poprzedniego cyklu więc dzisiaj sobie zrobiłam, bo dziwne że padam wyspana o 22. Ale to widocznie naprawdę tylko jesień tak wpływa na mnie bo test już bielszy nie będzie 😁
W tym cyklu bierzemy się za testy owulacyjne. Mierzyć temperatury nie dam rady bo u mnie się nie da o jednej godzinie, więc i tak byłoby to niemiarodajne. Mój już chce się zapisywać na badanie nasienia, a to był dopiero drugi CS. Ale to nic nie zaszkodzi w sumie 🤔 i czekam teraz na tą @ i działamy znowu 😊 może przyjść w każdej chwili, bo na dzisiaj mam wg jednej, na wtorek wg drugiej a na środę wg trzeciej aplikacji termin @.
Temperatura jest miarodajna po trzygodzinnym odpoczynku, więc niekoniecznie musi to być o stałej porze dnia :)
 
Do góry