reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dzień dobry, wczoraj znowu zasnęłam po 22 🤦‍♂️ został mi test z poprzedniego cyklu więc dzisiaj sobie zrobiłam, bo dziwne że padam wyspana o 22. Ale to widocznie naprawdę tylko jesień tak wpływa na mnie bo test już bielszy nie będzie 😁
W tym cyklu bierzemy się za testy owulacyjne. Mierzyć temperatury nie dam rady bo u mnie się nie da o jednej godzinie, więc i tak byłoby to niemiarodajne. Mój już chce się zapisywać na badanie nasienia, a to był dopiero drugi CS. Ale to nic nie zaszkodzi w sumie 🤔 i czekam teraz na tą @ i działamy znowu 😊 może przyjść w każdej chwili, bo na dzisiaj mam wg jednej, na wtorek wg drugiej a na środę wg trzeciej aplikacji termin @.
 
Witajcie Dziewczyny. Dzisiaj jest mój 35dc i plamie od 4 dni. Kolejny (już 5) cykl szlak trafił... Dziwne jest, że brzuch mnie nie boli a zazwyczaj już dawno brałabym olfen bo ból obudził by mnie w nocy. Może to zasługa, że piłam ten inozytol? Sama nie wiem. Najgorsze jest to, że obserwowałam śluz i wychodziłoby że miałam dni płodne. Tylko permanentnie odzywał się tylko lewy jajnik i nawet to tej pory od czasu zakłuje. Pewnie torbiel... W tym tygodniu zrobię badania, wiem że najlepiej 3-5dc i moje pytanie brzmi czy tylko tsh, lh, estradiol, prolaktyne? Czy jeszcze coś? Dostałam namiar do podobno dobrego ginekologa i w piątek do niego pójdę ale wolałabym z wynikami badań. Czy zrobić jeszcze coś? Pozdrawiam Was wszystkie!!! :)
 
Witajcie Dziewczyny. Dzisiaj jest mój 35dc i plamie od 4 dni. Kolejny (już 5) cykl szlak trafił... Dziwne jest, że brzuch mnie nie boli a zazwyczaj już dawno brałabym olfen bo ból obudził by mnie w nocy. Może to zasługa, że piłam ten inozytol? Sama nie wiem. Najgorsze jest to, że obserwowałam śluz i wychodziłoby że miałam dni płodne. Tylko permanentnie odzywał się tylko lewy jajnik i nawet to tej pory od czasu zakłuje. Pewnie torbiel... W tym tygodniu zrobię badania, wiem że najlepiej 3-5dc i moje pytanie brzmi czy tylko tsh, lh, estradiol, prolaktyne? Czy jeszcze coś? Dostałam namiar do podobno dobrego ginekologa i w piątek do niego pójdę ale wolałabym z wynikami badań. Czy zrobić jeszcze coś? Pozdrawiam Was wszystkie!!! :)
O wiedzę że my na tym samym etapie [emoji8][emoji8] ja też mam w planach badania zaraz i wizytę u gina. Tylko ja się zapisałam przed owu, żeby mi tam podejrzał wszystko[emoji3]
 
Dzień dobry, wczoraj znowu zasnęłam po 22 [emoji2357] został mi test z poprzedniego cyklu więc dzisiaj sobie zrobiłam, bo dziwne że padam wyspana o 22. Ale to widocznie naprawdę tylko jesień tak wpływa na mnie bo test już bielszy nie będzie [emoji16]
W tym cyklu bierzemy się za testy owulacyjne. Mierzyć temperatury nie dam rady bo u mnie się nie da o jednej godzinie, więc i tak byłoby to niemiarodajne. Mój już chce się zapisywać na badanie nasienia, a to był dopiero drugi CS. Ale to nic nie zaszkodzi w sumie [emoji848] i czekam teraz na tą @ i działamy znowu [emoji4] może przyjść w każdej chwili, bo na dzisiaj mam wg jednej, na wtorek wg drugiej a na środę wg trzeciej aplikacji termin @.

Pozazdrościć chłopa [emoji3531]
 
Mi bardziej chodzi o to, że pierwsza ciąże 6 lat temu miałam zagrożona, musiałam chodzić na wizyty co kilka dni, raz skończyło się szpitalem, a teraz jestem o te 6 lat starsza i nie wiadomo czy nie będzie gorzej. Po prostu przeraża mnie korzystanie ze szpitala w dobie koronawirusa, a tym bardziej, że nie ma wizyt i mogę długo nie widzieć starszego synka. Czy tylko ja tak mam, że się boję?
 
O wiedzę że my na tym samym etapie [emoji8][emoji8] ja też mam w planach badania zaraz i wizytę u gina. Tylko ja się zapisałam przed owu, żeby mi tam podejrzał wszystko[emoji3]

Tyle, że widocznie ja nie wiem kiedy mam owulacje 🤦‍♀️ także pójdę z wynikami badań niech mi zajrzy do środka i zobaczy czy wszystko ok...
 
reklama
Dziewczyny wy naprawdę chcecie bliźnięta? My mamy duże szanse, ale ja jestem przerażona na samą myśl [emoji85][emoji85][emoji85]

Mój znajomy pierwsze dziecko ma niepełnosprawne, to mu los wynagrodził druga ciążą bliźniaczą, zdrową [emoji16] tyle kobit w domu ma, charakterne po rodzicach wszystkie, dobrze ze chłop obrotny [emoji16] ciąża mnoga to dwa razy tyle zmartwień, ale i dwa razy tyle radości. Nie martw się [emoji3531] jakby tak było, to będziesz miała sporo czasu, żeby się na to przygotować [emoji4]
 
Do góry