reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Normalnie już powinnam mieć, najczęściej w 14 DC. Ale przez wiesiołka możliwe że mam opóźnienie. [emoji1745]

Jutro będzie już wszystko wiadomo [emoji4] ja osobiście lubię jak mi wizyta wypada ze 2 dni przed owu, wtedy wiem, ze to najlepszy czas i jeszcze nie jest za późno [emoji23] (wcześniej nigdy tego nie monitorowałam i się nie obserwowałam aż tak, wiec nie mam pewności [emoji87]). Ostatnio w 14dc akurat były 2-3 dni przed (ale M. kontuzjowany, wiec bardziej była to wizyta edukacyjna [emoji23] i w celu badań). Nie wiem wiec czy zawsze mam owu ok. 17dc, czy tylko wtedy się przesunęła. Zobaczymy za tydzień, znowu mam wizytę w 14dc [emoji85]
 
reklama
Czy to jest to badanie genetyczne o którym kiedyś pisałyście?
 

Załączniki

  • Screenshot_20201001_174927_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20201001_174927_com.android.chrome.jpg
    176,9 KB · Wyświetleń: 62
Nie bardzo rozumiem po co robić testy aż tydzień przed @. Jak dla mnie nic tu nie ma, bardziej jakąś kreska testowa. :(
Moze potrzebujesz jakiegoś wsparcia hormonami,ja na clo w pierwszym cyklu zaszlam w ciaze wczesniej staraliśmy się prawie rok i nic . Okazało się że problem był z owulacja, wystarczyl jeden miesiąc pod kontrolą gin i sie udalo
U mnie było podobnie, 1 cykl z clo trafiony ;p
 
Ja mam gina dopiero w grudniu :/ więc żeby dostać skierowanie musiałabym aż tyle czekać
Tylko że na tych badaniach genetycznych mieliśmy z moim P konsultacje z lekarzem nawet , musieliśmy mówić o wszystkich chorobach w rodzinie, pytali nawet o rodzeństwo mojej matki/ojca czy były jakieś choroby itp.
 
reklama
Do góry