reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Bardzo staram się nie dołować, ale z każdym miesiącem myślę, że jestem już coraz starsza.
Akurat w tym cyklu nie doszukiwałam się objawów, no ale to też nic nie dało. I na serio byłam wyluzowana, zadowolona z życia, piłam, jadłam i robiłam co chciałam. No ale trudno jakoś trzeba się ogarnąć i zacząć kolejny miesiąc starań.
Ale @Nadal nie ma co wariujesz 😂😂😂😘😘😘
 
reklama
Akurat jakość nasienia myślę że jest dobra skoro udało nam się 3 razy i to nie starając się w dzień owulacji aczkolwiek bardziej się martwię o to, że mój organizm nie jest zbyt silny bo jestem po 2 poronieniach i ciąży biochemicznej.
Częste poronienia mogą również wskazywać na słabą jakość nasienia. Polecam zrobić badanie nasienia
 
Częste poronienia mogą również wskazywać na słabą jakość nasienia. Polecam zrobić badanie nasienia
Myślę, że to raczej moja wina. stres, duży wysiłek fizyczny, choroby... A partner nie jest w stanie zrobić w najbliższym czasie badań ponieważ często pracuje w delegacji i jest tylko kilka dni w ciągu miesiąca w domu.
 
reklama
Akurat jakość nasienia myślę że jest dobra skoro udało nam się 3 razy i to nie starając się w dzień owulacji aczkolwiek bardziej się martwię o to, że mój organizm nie jest zbyt silny bo jestem po 2 poronieniach i ciąży biochemicznej.
A robiłaś juz jakies badania ,po 2 poronieniach są refundowane juz jakies badania genetyczne musisz ty i maz wziac skierowanie od lekarza. Moze to wina plemników ze organizm odrzuca zarodek, powinnaś chyba zacząć diagnostyke skoro już 3 ciazy stracilas
 
Do góry