reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny, mam pytanie. Czy myślicie że starania 4 dni przed owulacją dają jakiekolwiek szanse na ciążę? Mój facet wyjechał w delegację no i tak wyszło, że ostatnie starania były we wtorek. Teoretycznie owulacja powinna być jutro. Jestem pierwszy cykl po ciąży biochemicznej więc w sumie niewiem czy owulacja wypadnie w takim terminie jak była kiedyś czy może coś się przesunęło. Robię testy owulacyjne ale jak do tej pory są jakby negatywne ponieważ druga kreska jest jaśniejsza aczkolwiek mam wrażenie że ten cykl mamy stracony przez ten wyjazd...
 
Implantacja występuje ok 6-12 dni po owulacji. I moze trwać kilka dni przez co jest mylona z @ ale czasem nie występuje wgl. Ja np implantacji nie mialam [emoji2368]
Powiedzcie mi jeszcze bo był ostatnio temat implantacji.
Czy to może trwać kilka dni?
Bo ja gdzieś od 3-4 mam właśnie takie lekkie plamienia. Dzisiaj w sumie więcej było śluzu niż krwi ale jednak
 
Hej dziewczyny, mam pytanie. Czy myślicie że starania 4 dni przed owulacją dają jakiekolwiek szanse na ciążę? Mój facet wyjechał w delegację no i tak wyszło, że ostatnie starania były we wtorek. Teoretycznie owulacja powinna być jutro. Jestem pierwszy cykl po ciąży biochemicznej więc w sumie niewiem czy owulacja wypadnie w takim terminie jak była kiedyś czy może coś się przesunęło. Robię testy owulacyjne ale jak do tej pory są jakby negatywne ponieważ druga kreska jest jaśniejsza aczkolwiek mam wrażenie że ten cykl mamy stracony przez ten wyjazd...
Jak najbardziej, plemniki mogą przeżyć w drogach rodnych kobiety 5 dni, nawet gdzieś czytałam, że i 7 dni mogą przeżyć! Także jakaś szansa jest.
 
Ja mam dziś w sumie dobry dzień 😉 objawow brak, ale w moim przypadku to nawet moze i lepiej. Sutki bola i piersi z boku, ale to tak przy dotyku tylko. Jestem tydzien po owulacji. Dzis robilam badania. Nie, nie betę 😁 Czekam na wyniki. Jakas wyjatkowo spokojna, cos az dziwne... Oczywiscie pielegniarka dzis wyjatkowo ujowo i bolesnie mi sie wbila, ale to norma bo tylko raz w zyciu pobrali mi krew bezbolesnie. I ona do mnie czy pilam dzis wode, bo nic a nic krew nie leci. Ja juz przerazona, mysle sobie urwa mac... pewnie wychodzi te moje nie picie niczego... juz mega strach w oczach, wizja stojacej w zylach gestej krwi 🤣🤣 serio. Mowie ze nie pilam nic, bo na czczo. Matko, serio odmozdzylo mnie cos, bo myslalam ze nic a nic nie mozna pic ani jesc 🙈 A ona na mnie wrzeszczy ze na czczo to bez jedzenia i slodkich napojow. Ze niemozliwe ze to wina probowki, bo to sie rzadko zdarza, ale ze sprobuje z inna, bo doslownie nic a nic nie polecialo 🙄 jedna jedyna kropelka. Drugiej pielegniarce mowi zeby uciskala, trzecia zapina pasek... no cyrk troche... Ja przerazona, puls pewnie 150 albo i 300 🤣🤪 zmienia probowke i od razu sie zapelnila. I mowi "no musiala byc rozszczelniona, dlatego nic nie polecialo". Nosz kurła mac, a ja zawal tam przechodzilam 😝😝
Oj znam to, zawsze gęsta krew do czasu aż pielęgniarka mi jedna podpowiedziała żeby wypić szklankę wody, nie więcej.
 
Hej dziewczyny, mam pytanie. Czy myślicie że starania 4 dni przed owulacją dają jakiekolwiek szanse na ciążę? Mój facet wyjechał w delegację no i tak wyszło, że ostatnie starania były we wtorek. Teoretycznie owulacja powinna być jutro. Jestem pierwszy cykl po ciąży biochemicznej więc w sumie niewiem czy owulacja wypadnie w takim terminie jak była kiedyś czy może coś się przesunęło. Robię testy owulacyjne ale jak do tej pory są jakby negatywne ponieważ druga kreska jest jaśniejsza aczkolwiek mam wrażenie że ten cykl mamy stracony przez ten wyjazd...

Tak jak dziewczyny piszą, teoretycznie szansa jest, ale mała. Zakładając, ze owulacja wystąpi wtedy, kiedy planujesz. Ja bym nie liczyła na tak super jakość nasienia [emoji6]
 
reklama
Do góry