reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja też dzisiaj wiesiołek zamówiłam, ile mg bierzecie i kiedy? Tzn. w jakich dniach cyklu?

Od 1dc do owulacji. W poprzednim cyklu brałam 2 razy dziennie po 2 tabletki (nie pamietam jaka zawartość w kapsułce). W tym biorę 2 razy dziennie 3 tabletki, bo jakoś 2x2 nie zrobiły na mnie większego wrażenia [emoji23] ilość zawarta w 6 tabletkach odpowiada zaleceniom, które były napisane, dlatego zaczęłam od średniej wartości (4 szt.) i dopiero zwiększam.
 
Życzę Ci jednego i drugiego [emoji3531] ja się zdziwiłam swoimi testami owu, bo myślałam, ze będę mieć ją wcześniej, a wyszła ok. 17dc dopiero. Ale gin w 14dc powiedział, ze owu będzie za 2-3 dni, testy pokazały pik tak jak mówiła, 6 dni później zrobiłam proga, a kilka dni po progu znowu byłam u gina i wszystko potwierdzone. Kto by przypuszczał [emoji2272][emoji28]
no ja właśnie też się zdziwiłam, że rano jaśniejsza a teraz już ciemnieje znowuż 😂
 
Cześć,
Ciężko idzie. Testy owulacyjne pokazują mi co miesiąc że jajeczkuje, ale niestety co miesiąc to samo. Dzień okresu się zbliża i plamie. Teraz już myślą że się udało nawet tem 37.3, ale dzisiaj zaczęłam plamić. Ciągle to samo badania w kółko metyle i leki i nic.
 
[GROUP=][/GROUP]
Cześć,
Ciężko idzie. Testy owulacyjne pokazują mi co miesiąc że jajeczkuje, ale niestety co miesiąc to samo. Dzień okresu się zbliża i plamie. Teraz już myślą że się udało nawet tem 37.3, ale dzisiaj zaczęłam plamić. Ciągle to samo badania w kółko metyle i leki i nic.
Ja dopiero do gina idę po tym cyklu. Niestety jest tak oblegany, że wcześniej się nie dało. Mam nadzieję, że okaże się, że wszystko u mnie oki. Choć nie za bardzo w to wierzę jak czytam, że większość ciąży jest w 1 lub 2 cs, a u mnie już 6ty😢
 
[GROUP=][/GROUP]

Ja dopiero do gina idę po tym cyklu. Niestety jest tak oblegany, że wcześniej się nie dało. Mam nadzieję, że okaże się, że wszystko u mnie oki. Choć nie za bardzo w to wierzę jak czytam, że większość ciąży jest w 1 lub 2 cs, a u mnie już 6ty😢
Co ty gadasz.
Ja w pierwsza zaszłam fakt w pierwszym cyklu.
Potem też łatwo ale z utrzymaniem ciężej.
Trzeba wyluzować a to dużo daje.

Ja umawiałam się ostatnio do endo gina.
Prywatnie za ponad dwa miechy :/
 
reklama
Do góry