reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No generalnie te nie jaśnieją [emoji3]


Właśnie też mi się tak wydawało, że chyba jeszcze jest szansa że ściemnieją [emoji3]


W sumie drugi, ale w pierwszym cyklu kreska była jaśniejsza niż ta dziś, ale potem już była tylko jaśniejsza. Tak więc uznałam jak były takie same, że najwidoczniej taka moja natura i to był pozytyw [emoji3]

A miałaś owu wtedy potwierdzona u gina lub badałaś progesteron? Mogłaś tez mieć cykl bezowulacyjny. Zdarzają się i u zdrowych kobiet, może wtedy testy owu nie pokazują typowego piku? Nie jestem ekspertem, sama dopiero z nimi zaczęłam niedawno [emoji6]
 
reklama
A miałaś owu wtedy potwierdzona u gina lub badałaś progesteron? Mogłaś tez mieć cykl bezowulacyjny. Zdarzają się i u zdrowych kobiet, może wtedy testy owu nie pokazują typowego piku? Nie jestem ekspertem, sama dopiero z nimi zaczęłam niedawno [emoji6]
w 6dpo, w sensie od tego najciemniejszego testu, progesteron był w okolicach 12
 
ok, będę robić dalej [emoji3] może akurat się uda. Chociaż w poprzednim cyklu, miałam obie kreski takie same, a progesteron 6dpo był w okolicach 12, więc niby owulacja była [emoji14]

Widzę ze odpowiedziałas za wczasu na moje pytanie [emoji23] rób dalej, nie zaszkodzi. Ja tez raz myślałam ze to już chyba to, bo następna była jeszcze jaśniejsza. Jakże się zdziwiłam następnego dnia [emoji28] wiem, robi się do pierwszego pozytywnego, ale ze nie byłam pewna czy to pozytyw czy nie robiłam dalej. Zbiegło się to później z prognoza ginekologa, wiec myśle, ze dobrze zrobiłam.
 
reklama
dlatego, że dopiero zaczynam z tymi testami to wolę zrobić ich więcej i mieć pewność. Bo nie do końca wiem w sumie jak mają u mnie wyglądać. Także oby te kreski ciemniały teraz i za około 14 dni też [emoji3]

Życzę Ci jednego i drugiego [emoji3531] ja się zdziwiłam swoimi testami owu, bo myślałam, ze będę mieć ją wcześniej, a wyszła ok. 17dc dopiero. Ale gin w 14dc powiedział, ze owu będzie za 2-3 dni, testy pokazały pik tak jak mówiła, 6 dni później zrobiłam proga, a kilka dni po progu znowu byłam u gina i wszystko potwierdzone. Kto by przypuszczał [emoji2272][emoji28]
 
Do góry