reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja już przerobiłam wszystkie możliwe cykle[emoji2368] (chyba[emoji23]) a objawów ciąży widziałam u siebie takie ilości, że już z 6 dzieci powinnam mieć [emoji6] nie znoszę tego nakręcania się, odczuwania objawów, później denerwowania się, że przyjdzie/nie przyjdzie wredota... A później wielkie rozczarowanie i od nowa [emoji22] ehhh czasami mam wrażenie, że im bardziej się chce, tym gorzej bo się więcej zastanawiam, myślę o tym i zaczynam świrować [emoji6]

Dokładnie tez już się niczym nie będę sugerować jeśli chodzi o symptomy bo przerobiłam wszystko a nie było nic[emoji2370][emoji41]
 
Jeju stresuję się ta wizytą..Idę drugi raz do mężczyzny i jakoś nie czuję się komfortowo bo krwawię,chyba nie będzie mi robił usg patrząc jak się oczyszczam🙄😱 dziewczyny dostałyście zwolnienie po poronieniu? Pytam te co same się oczyszczały..
 
Jeju stresuję się ta wizytą..Idę drugi raz do mężczyzny i jakoś nie czuję się komfortowo bo krwawię,chyba nie będzie mi robił usg patrząc jak się oczyszczam🙄😱 dziewczyny dostałyście zwolnienie po poronieniu? Pytam te co same się oczyszczały..
Nie stresuj się :)
Ja chodzę tylko do mężczyzny, jakoś czuje się lepiej i są bardziej delikatni.
W listopadzie też poroniłam, krwawiłam, zbadał mnie normalnie na fotelu i usg też robił żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda w środku.
Nic się nie bój :)
A l4 wystawi ci bez problemu
 
Nie stresuj się :)
Ja chodzę tylko do mężczyzny, jakoś czuje się lepiej i są bardziej delikatni.
W listopadzie też poroniłam, krwawiłam, zbadał mnie normalnie na fotelu i usg też robił żeby zobaczyć jak to wszystko wygląda w środku.
Nic się nie bój :)
A l4 wystawi ci bez problemu
Dziękuję ci za odpowiedź. Jak zaczęłam plamić tydz temu to właśnie tylko On chciał mnie przyjąć. Masz rację delikatniejszy byl i caly czas zagadywał jakbyśmy na kawie byli. Ale sama świadomość że ze mnie się leje a On ma zaglądać..🤦‍♀️ dobrze że maskę będę miała to nie będzie widać jaka czerwona jestem😅🤣
 
Dziękuję ci za odpowiedź. Jak zaczęłam plamić tydz temu to właśnie tylko On chciał mnie przyjąć. Masz rację delikatniejszy byl i caly czas zagadywał jakbyśmy na kawie byli. Ale sama świadomość że ze mnie się leje a On ma zaglądać..🤦‍♀️ dobrze że maskę będę miała to nie będzie widać jaka czerwona jestem😅🤣
No widzisz, sama sobie odpowiedziałaś :)
Nie ma się czego wstydzić. Nie takie rzeczy pewnie widział :D
 
Dziewczyny ja już nie wiem... Robię te testy i już wczoraj uznałam że to był chyba pozytyw, robię sobie po 3-4 dziennie bo mam ich dużo i chce wyłapać pik i czy on w ogóle jest 😂 no i pierwsze 3 są z wczoraj. koło południa dziś myślę sobie zrobię żeby upewnić się że jaśnieje no i tak było, ale teraz zrobiłam drugi test i wyszedł najciemniejszy z całego cyklu. Więc zastanawiam się czy nie porobić tych testów, bo w tamtym cyklu miałam na bank jaśniejszy niż ten z dziś i uznałam go za pozytyw.. myślicie że jest sens robienia jeszcze z 3 testów dla pewności? Pytam bo w sumie nigdy nie robiłam, to mój 2 cykl i zastanawiam się co zrobić 😂 bo skoro kreska testowa ma być ciemniejsza albo taka sama jak kontrolna, to chyba ten ostatni test już się zalicza?
 

Załączniki

  • IMG_20200929_173746.jpg
    IMG_20200929_173746.jpg
    112 KB · Wyświetleń: 56
Dziewczyny ja już nie wiem... Robię te testy i już wczoraj uznałam że to był chyba pozytyw, robię sobie po 3-4 dziennie bo mam ich dużo i chce wyłapać pik i czy on w ogóle jest [emoji23] no i pierwsze 3 są z wczoraj. koło południa dziś myślę sobie zrobię żeby upewnić się że jaśnieje no i tak było, ale teraz zrobiłam drugi test i wyszedł najciemniejszy z całego cyklu. Więc zastanawiam się czy nie porobić tych testów, bo w tamtym cyklu miałam na bank jaśniejszy niż ten z dziś i uznałam go za pozytyw.. myślicie że jest sens robienia jeszcze z 3 testów dla pewności? Pytam bo w sumie nigdy nie robiłam, to mój 2 cykl i zastanawiam się co zrobić [emoji23] bo skoro kreska testowa ma być ciemniejsza albo taka sama jak kontrolna, to chyba ten ostatni test już się zalicza?

Ja bym liczyła ten ostatni jako peak(z tych co masz), ale nie wiem jak tamte wyglądały na świeżo. Rób dalej bo mogą ciemniec

Dużo lubi jaśnieć jak wysycha
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny ja już nie wiem... Robię te testy i już wczoraj uznałam że to był chyba pozytyw, robię sobie po 3-4 dziennie bo mam ich dużo i chce wyłapać pik i czy on w ogóle jest 😂 no i pierwsze 3 są z wczoraj. koło południa dziś myślę sobie zrobię żeby upewnić się że jaśnieje no i tak było, ale teraz zrobiłam drugi test i wyszedł najciemniejszy z całego cyklu. Więc zastanawiam się czy nie porobić tych testów, bo w tamtym cyklu miałam na bank jaśniejszy niż ten z dziś i uznałam go za pozytyw.. myślicie że jest sens robienia jeszcze z 3 testów dla pewności? Pytam bo w sumie nigdy nie robiłam, to mój 2 cykl i zastanawiam się co zrobić 😂 bo skoro kreska testowa ma być ciemniejsza albo taka sama jak kontrolna, to chyba ten ostatni test już się zalicza?
a ja bym nadal robila.. dla mnie to jest wysoko ale nie szczyt jeszcze :)
 
Do góry