reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
U mnie do rozpoczęcia cyklu zostały 2 dni, dzisiaj piersi zaczęły boleć. Dziwnie bo zawsze bolą mnie kilka dni po owulacji ,więc teraz już powinno być po bólu , a nie ze dopiero się rozpoczyna . Mam nadzieję ,że to jednak ciąża 🤗. A czy któraś z Was, które już zaciążyły zauważyła zmiany w piersiach w cyklu zaciazonym i tym nieudanym? Cały czas mi spokoju te cycki nie dają 😂
 
U mnie do rozpoczęcia cyklu zostały 2 dni, dzisiaj piersi zaczęły boleć. Dziwnie bo zawsze bolą mnie kilka dni po owulacji ,więc teraz już powinno być po bólu , a nie ze dopiero się rozpoczyna . Mam nadzieję ,że to jednak ciąża 🤗. A czy któraś z Was, które już zaciążyły zauważyła zmiany w piersiach w cyklu zaciazonym i tym nieudanym? Cały czas mi spokoju te cycki nie dają 😂
Mnie w cyklu udanym piersi bolaly kilka dni po owulacji juz. Ale same sutki na początku, to mnie zastanawiało bo zawsze kilka dni przed @ dopiero zaczynały mnie boleć piersi po bokach
 
U mnie do rozpoczęcia cyklu zostały 2 dni, dzisiaj piersi zaczęły boleć. Dziwnie bo zawsze bolą mnie kilka dni po owulacji ,więc teraz już powinno być po bólu , a nie ze dopiero się rozpoczyna . Mam nadzieję ,że to jednak ciąża 🤗. A czy któraś z Was, które już zaciążyły zauważyła zmiany w piersiach w cyklu zaciazonym i tym nieudanym? Cały czas mi spokoju te cycki nie dają 😂
Ja mam tak że czasem 2,3 dni zaczynają boleć mnie piersi przed @🙄dlatego ja bólem piersi się nie sugeruje bo u mnie naprawdę to różnie z tym jest czasem bolą od owulacji czasem w ogóle nie bola a czasem tak jak pisałam nawet 2 dni przed @ zaczynają boleć 🤷‍♀️ale życzę Ci żeby u Ciebie zwiastowało to ciążę 😍
 
Ja mam tak że czasem 2,3 dni zaczynają boleć mnie piersi przed @🙄dlatego ja bólem piersi się nie sugeruje bo u mnie naprawdę to różnie z tym jest czasem bolą od owulacji czasem w ogóle nie bola a czasem tak jak pisałam nawet 2 dni przed @ zaczynają boleć 🤷‍♀️ale życzę Ci żeby u Ciebie zwiastowało to ciążę 😍
W poprzednim cyklu cycki zaczęły mnie boleć już 2 dni po skończonej @🤦‍♀️teraz mam 15 dc i nic.. flaki 🤣🤣, ale każda z nas jest inna, jeśli wcześniej tak nie miałaś to może akurat to ciąża ☺️
 
reklama
Co do objawów to każda z nas ma inaczej. Ja po 2ch ciazach i muszę powiedzieć że w obu nie miałam żadnych, piersi zaczynały boleć jak już dawno wiedziałam o ciąży, ale ani nie miałam mdłości, ani nie byłam senna, żadnych innych kolorów brodawek etc więc nie zawsze musi być inaczej niż zazwyczaj. No dobra w pierwszej zrobiłam się bardziej placzliwa ale to wszystko i w drugiej tego już nie było. Zobaczymy co będzie w 3ciej - jak się uda :D
 
Do góry