reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
U mnie 19dc, 6dpo. Cycki mnie dziwnie jakby pieką, zawsze miałam ból piersi przed okresem, ale to inny rodzaj bólu i nie tak wcześnie. Do okresu zostało 9 dni, ból występował koło 3-4 dnia przed. Pamiętam że w pierwszej ciąży właśnie pieczenie w cyckach spowodowało że zrobiłam test i był pozytywny, ale teraz to by było za wcześnie.
Boję się, że sobie wmawiam te bóle...najwcześniej zatestuje 7 października, ja nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu 🤦‍♀️
 
Co do objawów to każda z nas ma inaczej. Ja po 2ch ciazach i muszę powiedzieć że w obu nie miałam żadnych, piersi zaczynały boleć jak już dawno wiedziałam o ciąży, ale ani nie miałam mdłości, ani nie byłam senna, żadnych innych kolorów brodawek etc więc nie zawsze musi być inaczej niż zazwyczaj. No dobra w pierwszej zrobiłam się bardziej placzliwa ale to wszystko i w drugiej tego już nie było. Zobaczymy co będzie w 3ciej - jak się uda :D
Masz już dwójkę dzieci? :)
 
U mnie 19dc, 6dpo. Cycki mnie dziwnie jakby pieką, zawsze miałam ból piersi przed okresem, ale to inny rodzaj bólu i nie tak wcześnie. Do okresu zostało 9 dni, ból występował koło 3-4 dnia przed. Pamiętam że w pierwszej ciąży właśnie pieczenie w cyckach spowodowało że zrobiłam test i był pozytywny, ale teraz to by było za wcześnie.
Boję się, że sobie wmawiam te bóle...najwcześniej zatestuje 7 października, ja nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu [emoji2356]
Mi się wydaje że to za wcześnie na objawy. Ja też bym chciała jakieś mieć bardzo, żeby wiedzieć że się udało i kicha [emoji24]
 
Mi się wydaje że to za wcześnie na objawy. Ja też bym chciała jakieś mieć bardzo, żeby wiedzieć że się udało i kicha [emoji24]
No ja właśnie dobrze wiem, że to za wcześnie. Po prostu ogromne nadzieje wiążę z tym cyklem dlatego chciałabym wiedzieć teraz, już. Okropne jest to czekanie 😡
 
U mnie 19dc, 6dpo. Cycki mnie dziwnie jakby pieką, zawsze miałam ból piersi przed okresem, ale to inny rodzaj bólu i nie tak wcześnie. Do okresu zostało 9 dni, ból występował koło 3-4 dnia przed. Pamiętam że w pierwszej ciąży właśnie pieczenie w cyckach spowodowało że zrobiłam test i był pozytywny, ale teraz to by było za wcześnie.
Boję się, że sobie wmawiam te bóle...najwcześniej zatestuje 7 października, ja nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu 🤦‍♀️
Ja do @ 5 dni a cycki jeszcze nie bolą 🤔
 
reklama
Do góry