reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ale mam kurde taki sam 20 :/
Mówię babce w aptece że chce czuły to dała pierwszy lepszy.. Eh
Ja robiłam wczoraj i dzisiaj jeden o czułości 10 drugi o czułości 25. I grubsza, bardziej widoczna kreska wyszła na tym o czułości 25. Załączyłam zdjęcie z dzisiaj pare postów dalej jak chcesz zobaczyć. Także wydaje mi się że tez zależy jakiej firmy jest test 🤔
 
Ale mam kurde taki sam 20 :/
Mówię babce w aptece że chce czuły to dała pierwszy lepszy.. Eh
Ponoć to nie ma znaczenia nie raz słyszałam że te 10ml nie wychodziły a 25 tak. Kup może ten Clearblue pisały dziewczyny że są dobre.
U mnie @ za dwa tygodnie. Tak jak pisałam nie liczę na ten cykl a za Was trzymam kciuki.
 
Ja też nie wytrzymalam i też zrobiłam hahah [emoji28]
Ja po prostu nie mogę mieć testów w domu [emoji28][emoji28]
Nie ma szans niestety... Na zdjęciu sama nie widzę
20200929_102545.jpeg

EDIT : na dole test owu jakby co [emoji28]
 
reklama
Ja też nie wytrzymalam i też zrobiłam hahah [emoji28]
Ja po prostu nie mogę mieć testów w domu [emoji28][emoji28]Zobacz załącznik 1181995
EDIT : na dole test owu jakby co [emoji28]
Na drugim widzę kreskę. Ja mam z 15 testów w domu różnych firm, bo albo gratis dostałam, albo kupiłam, albo dostałam w spadku po kumepli co zaciążyła i mnie nie korcą. Chyba jestem jakaś inna😆
 
Do góry