reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Martusia mamy podobnie, mój przytyl, zresztą nigdy nie był za szczuply, pali fajki, je wszystko, a nawet wchlania, i też myśli że jest ok że tylko kobieta ma o siebie dbać.. A przecież nasienie też jest bardzo ważne żeby się udało ..
Ja dziś winkuje więc zapraszam:)
Dziś robiłam profil tarczycowy plus kilka hormonów i wyniki idealne. Jeszcze za tydzień progesteron zrobię i będę mieć jako taki ogląd. 5 mam gina i na 90proc trzeba będzie zrobić badanie nasienia no ale gdy tylko wspomniałam mężowi stwierdził że nie będzie badal żadnego nasienia bo skoro mamy Antka to wszystko jest ok. Tylko nie wziął pod uwagę tego iż przez te 10lat przytył z 20kg , ma wysoki cholester i ciśnienie i od kilku lat bierze leki a prócz tego w ogóle o siebie nie dba a pali ponad paczkę dziennie! I dla niego to jest ok. Podłapalam doła na maksa
 

Załączniki

  • 20200904_115514.jpg
    20200904_115514.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 74
Ja dziś winkuje więc zapraszam:)
Dziś robiłam profil tarczycowy plus kilka hormonów i wyniki idealne. Jeszcze za tydzień progesteron zrobię i będę mieć jako taki ogląd. 5 mam gina i na 90proc trzeba będzie zrobić badanie nasienia no ale gdy tylko wspomniałam mężowi stwierdził że nie będzie badal żadnego nasienia bo skoro mamy Antka to wszystko jest ok. Tylko nie wziął pod uwagę tego iż przez te 10lat przytył z 20kg , ma wysoki cholester i ciśnienie i od kilku lat bierze leki a prócz tego w ogóle o siebie nie dba a pali ponad paczkę dziennie! I dla niego to jest ok. Podłapalam doła na maksa
Ja też winkuje 😜 mój też jak.uslyszal, że musiałby oddać nasienie na miejscu w klinice to odmówił 😂 ale można też w domu.pobrac i szybko zawieść próbkę do badania. My zdecydowaliśmy, że kupimy taki domowy jako wstęp, i gdy wyjdzie źle to wtedy będziemy badać dalej. Ale wyszło dobrze, więc dzialamy. :) Też mamy Antka ;)
 
Dziewczyny ja też dziś czerwone wino. Szanse na ciążę są tylko teoretyczne i w ramach cudu. Dziś rano 3 różne testy ciazowe baaaardzo biale. Dowiedzili nas dzis moi rodzice i teściowa, mama miała ochotę na wino po całym tygodniu, więc jej towarzysze. Test owulacyjny był mocno pozytywny tylko w 27dc, w 29 już bladzioch, więc w ciążę nie wierzę, po prostu przesunięta owulacja.
Ze względu na obniżone parametry nasienia męża zamówiłam dietę dla par z akademii płodności, mąż od czasu wyników nie tyka alkoholu. Od poniedziałku zaczynamy przygodę z dieta i wracamy do aktywności fizycznej (mieliśmy spora przerwę przez generalny remont mieszkania i covid). Póki co pokój dla dziecka będzie nam służył za domowa siłownię...
 
Ja dziś winkuje więc zapraszam:)
Dziś robiłam profil tarczycowy plus kilka hormonów i wyniki idealne. Jeszcze za tydzień progesteron zrobię i będę mieć jako taki ogląd. 5 mam gina i na 90proc trzeba będzie zrobić badanie nasienia no ale gdy tylko wspomniałam mężowi stwierdził że nie będzie badal żadnego nasienia bo skoro mamy Antka to wszystko jest ok. Tylko nie wziął pod uwagę tego iż przez te 10lat przytył z 20kg , ma wysoki cholester i ciśnienie i od kilku lat bierze leki a prócz tego w ogóle o siebie nie dba a pali ponad paczkę dziennie! I dla niego to jest ok. Podłapalam doła na maksa
Trochę powinien odpuścić w końcu staracie się we dwójkę o fasolkę a nie ty sama 🙄
 
Trochę powinien odpuścić w końcu staracie się we dwójkę o fasolkę a nie ty sama 🙄
Mój mega się stresował badaniem, ale uznał, że to zrobi, bo dziecko to nasze wspólne marzenie. Dlatego też teraz obiecał, że zrobi wszystko, żebyśmy to dziecko mieli, nawet jeśli to oznacza ścisła dietę, treningi i zero alkoholu. Są priorytety po prostu. Ja w ten weekend zbieram sily i od poniedziałku ruszamy. Do tego niestety nie wystarczy, żeby tylko kobieta się starała... Niestety połowa przypadków niepłodności to czynnik męski 🤷‍♀️
 
reklama
a kiedy masz zwykle owu? 😁 jeśli pytałam, to za Chiny nie pamietam 🙊
Szczerze ? Nie wiem 🤦‍♀️😂 nie kontrolwałam tego teraz bo do stycznia z moim podeszliśmy do starań na luzie xD no ale jak widać pełen luz testy, wiesiek 😂 coś tak na bank się jeszcze napatoczy xd
Cykle z miesiąca na miesiąc trwają dłużej z 29/30 mój teraz był 36 🤔 odkąd podjeślimy decyzję o bejbiku xD

Idzie się pogubić 😂 ja czasem też nie pamiętam co której odpisuje 😂😂
 
Do góry