reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Cześć dziewczyny. Cały Was podczytuje ale jakoś mało się udzielam😅 chciałam się Was spytać czy może orientujecie się czy prolaktyna 20,2 w 22dc jest Ok? Dzisiaj robiłam, endo zdziwiła się że gin mi nie zlecił 🤷🏼‍♀️ W każdym razie, niby jest w normie ale wydaje mi się wysokie. Ostatnio jak chodziłam do gina to akurat wypadały płodne i mówił że jajeczkuje. I nie wiem czy się martwić czy być spokojna...
 
reklama
A ile zapłacilaś ? Ja za 60 tabletek w opakowaniu ( ponoć taniej niż 2 osobne po 30 szt) zapłaciłam 115 zł.
Trzymam kciuki !!
Ja byłam kupić luteine ta dopochwowa i Pani farmaceutka była w szoku, że miałam wypisana receptę na 100% . Ja doznałam szoku jak ona powiedziała ile kosztuje. No ale cóż jak będzie jeszcze mi więcej potrzebne to zapytam się czemu na 100% a wam jak wypisują lekarze recepty?
 
A ile zapłacilaś ? Ja za 60 tabletek w opakowaniu ( ponoć taniej niż 2 osobne po 30 szt) zapłaciłam 115 zł.
Ja od kad pamiętam w Pl jest luteina i duphaston na 100% teraz od 1.09 jest darmowa jeśli jesteś w ciąży i masz wpisany kod C no chyba że jesteś w ciąży i masz powody do zażywania luteiny to wtedy powinna być za darmo.
 
Pani w aptece doradziła mi żeby zapytać się lekarza czy nie mieszcze się w refundacje, ponieważ nie tylko ciąża jest wskazaniem do stosowania. Nic mnie nie kosztuje więc zapytam następnym razem gdy będzie mi potrzebna . Mam nadzieję że to opakowanie mi wystarczy 😊
 
Dziewczyny jestem w szoku w jaki sposób do starań podchodzą faceci niektórych z was.
Nie wiem czy mój to jakiś ewenement ale to on sam zasugerował że badanie nasienia chce zrobić. Ogólnie prowadzi zdrowy tryb życia, zdrowa dieta i sport ale niestety ma pracę siedząca. Ma 7 letnia córkę więc na początku nie bralismy pod uwagę że to coś z nim jest nie tak. Ale skoro mi wszystkie wyniki wychodziły w normie, on SAM zapisal się na badania nasienia w klinice leczenia niepłodności a następnie na konsultacje u androloga. Okazało się że wyniki ma super, trochę mniejszą ruchliwość (możliwe za za długi czas abstynencji seksualnej przed badaniem bo 5dni i plemniki się trochę rozleniwiły). Sam już wcześniej brał suplementy ale gdy kupilam mu jakiś tam wspomagacz brał bez słowa.
To on mnie bardziej pilnuje co do zdrowego stylu życia, robienia badań czy brania supli. Dzieki jego motywacji rzuciłam palenie i zdecydowałam się na badanie hsg, którego bardzo się bałam. [emoji3590]
Jutro dowie się ze jego starania nie poszły na marne bo mamy nasze wyczekane 2 kreski [emoji85]
 
reklama
Do góry