reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja dziś winkuje więc zapraszam:)
Dziś robiłam profil tarczycowy plus kilka hormonów i wyniki idealne. Jeszcze za tydzień progesteron zrobię i będę mieć jako taki ogląd. 5 mam gina i na 90proc trzeba będzie zrobić badanie nasienia no ale gdy tylko wspomniałam mężowi stwierdził że nie będzie badal żadnego nasienia bo skoro mamy Antka to wszystko jest ok. Tylko nie wziął pod uwagę tego iż przez te 10lat przytył z 20kg , ma wysoki cholester i ciśnienie i od kilku lat bierze leki a prócz tego w ogóle o siebie nie dba a pali ponad paczkę dziennie! I dla niego to jest ok. Podłapalam doła na maksa
 
Ja dziś winkuje więc zapraszam:)
Dziś robiłam profil tarczycowy plus kilka hormonów i wyniki idealne. Jeszcze za tydzień progesteron zrobię i będę mieć jako taki ogląd. 5 mam gina i na 90proc trzeba będzie zrobić badanie nasienia no ale gdy tylko wspomniałam mężowi stwierdził że nie będzie badal żadnego nasienia bo skoro mamy Antka to wszystko jest ok. Tylko nie wziął pod uwagę tego iż przez te 10lat przytył z 20kg , ma wysoki cholester i ciśnienie i od kilku lat bierze leki a prócz tego w ogóle o siebie nie dba a pali ponad paczkę dziennie! I dla niego to jest ok. Podłapalam doła na maksa
Może jeszcze to przemyśli 🙂 faceci się stresują i wstydzą tego badania. Mój też nie jest za chętny, ale powiedział, że zrobi. Da radę 🙂 Wiem, że dla niego to będzie ciężkie.
 
reklama
Do góry