reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Mi na połówce 25 TSH skoczyło odrobinę ;) Więc wprowadzono mi połówkę 75 i jest już w porządku do starań: 1,9. Tylko zaznaczam, że nie mam ani hashimoto, ani niedoczynności, po prostu odrobinę musiałam zbić do starań i ciąży z poziomu TSH 3,15
Ja tsh mam w normie ale na usg wyszła mała objętość tarczycy
 
A czy plamienie implantacyjne może być tak delikatne że tylko na wkladce higienicznej dosłownie kilka planem brązowych? Coś takiego dzisiaj miałam czyli 7/8 dni od owulacji i tak pomyślałam że to może to... Chociaż szanse małe
Plamienie u każdej wygląda inaczej.
Mnie np zalał różowy śluz, leciałam do toalety bo tak się ze mnie lało. I była to jednorazowa sytuacja
 
No oczywiście , że musi 😊 testy owu robisz ?
W tym miesiącu nie chce robić bo się wtedy nakręcam nakręcam że teraz albo teraz albo jutro i wychodzi z tego takie napięcie -dzialanie wg testów .. więc postawiłam w tym mc na spontaniczne zbliżenia ale za to jak najczęściej :p idę do fryzjera w poniedziałek żeby feromonów było więcej i niech działają 😅😅
 
Ja 180 cm wzrostu [emoji28] Mi endo powiedziała że jeżeli planuję ciążę w najbliższym czasie to muszę podjąć leczenie, jeżeli nie to nie muszę. No i tak 2 tygodnie bralam eutyrox 25 a od połowy czerwca 50. Po miesiącu miałam tsh 1,17 [emoji6]
 
reklama
Pamiętajcie że badania genetyczne są za free po chociaż 2 poronieniach wystraszy wziąść skierowanie od gina.
Też jestem po 3 poronieniach i mnie gin tak wysłała ale to było 6 lat temu :) ale zapewne dalej są za free i warto się umówić i zrobić.
Wtedy macie tam z partnerem, mężem konsultacje :)
 
Do góry