reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Jest możliwe dostać okres tydzień po owulacji potwierdzonej na USG przy dobrym progesteronie? 🤨 w 1 dc miałam się umowic na histeroskopie i nie wiem co robić, czy to okres czy plamienie jakies
 
reklama
Jest możliwe dostać okres tydzień po owulacji potwierdzonej na USG przy dobrym progesteronie? 🤨 w 1 dc miałam się umowic na histeroskopie i nie wiem co robić, czy to okres czy plamienie jakies
Kiedyś mi dziewczyny pisały, że okres może być od 11 do 16 dni po owu. Ale 7 to chyba nie. Może to plamienie implantacyjne🙂🙂
 
Właśnie umowilam wizyte też na 7.10 na 13:50 [emoji85] dzis bede ogarniać też wizyte u endokrynologa
jestem w takiej samej sytuacji tylko u mnie w dzień bety dwa testy negatywne a beta 19,8 dopiero po 2 dniach blada kreska druga na teście. Ja nie powtarzam nic i nic już nie robię tylko czekam do wizyty mam 7.10 :) to będzie 8 tydzień.
 
Wiem co czujesz przeszłam przez to samo tylko w 11tyg obumarcie... Przez całe 11tyg żądny plamień i w sumie dużo objawow nie było poza piersiami sikaniem i jedzeniem często... Po przyjściu ze sklepu zobaczyłam krew nie plamienie to od razu na IP i że płód obumiera brak akcji serca z 2 tyg wcześniej.. A 3 dni później miałam mieć druga wizytę bo dowiedziałam się o ciąży w 7tyg dopiero. W sumie dobrze ze pojechałam na IP i tam wszystko poszło odrazu tabletki i oczyściłam się sama aż lekarz nie wyjął mojej fasoleczki wielkości śliwki wegierki😔 bo jakbym miała dowiedzieć się na wizycie go gorzej bym to przeżyła chyba sama już nie wiem... Tez tak myślę że nie jest dane bycie mi matka choć uwielbiam dzieci (mówią że mogłabym zostać przedszkolanka bo tak dzieci do mnie lgna) eh... @opozniona 7 dzień poczekam jeszcze trochę i wykonam ponownie test.. Chodź wczoraj na noc bolało mnie podbrzusze myślę ochooo idzie @ niespodzianka rano będzie a tu nic i tak teraz siedzę w pracy i też coś pobolewa... 😔
Ja też tak miałam tylko że w 10 tc dowiedziałam się że serduszko przestało bić a 3 ciąża obumarła + - 2tyg wcześniej i może by się wszystko skończyło wcześniej ale od początku byłam na podtrzymaniu i to mnie trzymało . Plamień dostałam dzień przed kolejną wizytą u gin. Pojechałam na SOR , 2 dni później miałam zabieg😔Mój gin (akurat był na oddziale) od razu zapytał czy dalej bolą mnie piersi a ja że jakiś tydzień już nie. Wtedy nie wiedziałam że to zły znak .
 
Dziewczyny współczuję straty:( mojej przyjaciółce dzieciątko umarło w 25 tc:( źle się czuła i poszła do gina i jej powiedział że wszystko ok, dwa dni później bardzo się źle czuła , dostała gorączki i się okazało że już kilka dni płod jest martwy. Płakałam razem z nią:( na szczęście za niedługo zaszła w ciążę i wszystko bylo ok
 
reklama
Do góry