reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Zależy ile ma plemników i jaka ruchliwość.
Ale ważne jest to, co powiedział lekarz.
Lekarz mojego partnera powiedział, że ciąża naturalna możliwa, a ma gorsze wyniki niz wszystkie wyniki partnerów użytkowniczek z tego forum [emoji85]
Koleżanka wyżej wstawiła wyniki męża jak byś mogła to zerknij.
 
reklama
Ja naprawdę widzę i to że nie każda tu coś widzi nie znaczy że nie ma tym bardziej że na zdjęciu ująć te blada kreski jest ciężko. Moich tez tu mało kto widział A jestem w końcu 8 tc. Ja trzymam kciuki i liczę że za 2 dni nie będziesz mieć już wątpliwości, oby tak było!♥️
Ja też widzę ☺️☺️!!!!!
 
Dzięki @młoda1994, doczytałam.

Maz ma 100 mln plemników w ejakulacie (norma 39) - ponad dwa razy powyżej normy.
Do tego ruchliwość około 40% (norma powyżej 32%) więc też spoko.
Morfologia 2% jest poniżej normy, ale 2% ze 100 mln to 2 mln zdrowych, silnych i szybkich plemników [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Jak dla mnie spoko [emoji123]

Maz niech nie przegrzewa jajek, unika plastiku, dba o zdrowa dietę, i nadal niech bierze suple. Polecam Akademie płodności plodnobook męski.

Pomidory i czarnuszka, nie za dużo mięsa, ale dużo ryb i suplementacja Omega 3. Jak ma nadwagę to najwyższy czas na siłkę i trochę sportu.

Poszłabym do urologa sprawdzić jajka pod usg i wykluczyć żylaki, do tego może podstawowe badanie hormonów. Jak już się robi badanie nasienia to powinno się z usg i hormonami połączyć.
 
Dzięki @młoda1994, doczytałam.

Maz ma 100 mln plemników w ejakulacie (norma 39) - ponad dwa razy powyżej normy.
Do tego ruchliwość około 40% (norma powyżej 32%) więc też spoko.
Morfologia 2% jest poniżej normy, ale 2% ze 100 mln to 2 mln zdrowych, silnych i szybkich plemników [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

Jak dla mnie spoko [emoji123]

Maz niech nie przegrzewa jajek, unika plastiku, dba o zdrowa dietę, i nadal niech bierze suple. Polecam Akademie płodności plodnobook męski.

Pomidory i czarnuszka, nie za dużo mięsa, ale dużo ryb i suplementacja Omega 3. Jak ma nadwagę to najwyższy czas na siłkę i trochę sportu.

Poszłabym do urologa sprawdzić jajka pod usg i wykluczyć żylaki, do tego może podstawowe badanie hormonów. Jak już się robi badanie nasienia to powinno się z usg i hormonami połączyć.
Dzięki ❤️ super informacje 💪 idzie w pt do Androloga i zobaczymy co on powie. Właśnie planujemy oboje zrobić sobie pakiet hormonów
 
Dziewczyny z pięknymi betami gratulacje 😍 oby dalej rosły i fasolki się pięknie rozwijały 😍 u mnie dziś 21 dc ( cykle 27-28 dniowe) i od 2 dni odczuwam takie zmęczenie ze ledwo funkcjonuje 🤦🏼‍♀️ Od wczoraj co jakiś czas czuje szczypanie sutków a dziś zaczęły bolec piersi po bokach... no i jeszcze dziwne uczucie w podbrzuszu takie jest napęczniałe i ciągnące jajniki.... no i cały czas mi zimnoo normalnie non stop mam dreszcze🙈 a przed chwila wpierdzielilam prawie całe opakowanie chipsów, bo znalazłam w szafce choć wcale za chipsami szczególnie nie przepadam i tak coś mnie tknęło ze może jednak to jakieś objawy🤔🤔 a z drugiej strony staram się sprowadzić na ziemie, ze to chyba za szybko na jakieś objawy... no i jakoś ciężko mi uwierzyć żeby od razu po biochemicznej się udało. Ehhh zwariowac można 🙈
 
reklama
Do góry