reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Super!!!!!!!

Super!!!!
To będziemy razem na wizyty chodzić 😁 mi gin kazał za tydzień powtórzyć i wtedy sie z nim skontaktować :) ale beta korzystna wiec jestem dobrej myśli 😘

Ale sie ciesze, ze Tobie też się udało :)
Ja planowałam jakoś 17.10 iść dopiero, żeby było coś widać, żebym ja tez coś mogła zobaczyć :D to będzie dokładnie 7 tydzień. Uspokoiłam się trochę tym przyrostem, wiec myśle, ze wytrzymam 😅 betę jeszcze powtórzę dwa dni przed wizyta i myśle, ze będzie ok 🍀
 
reklama
Cześć dziewczyny, podczytuje Was cały czas regularnie ale jakoś nie czułam potrzeby pisania. Gratuluję wszystkim które zobaczyły dwie kreseczkę i tym, które mają piękne przyrosty bety 🙂💟
Ja dzisiaj podlamalam się totalnie 😔 za dwa dni miną trzy miesiące od zabiegu łyżeczkowania, czekam jak na szpilkach na @ żeby móc na nowo ruszyć ze staraniami ale endokrynolog wylała na mnie dzisiaj kubeł zimnej wody. Ciągle spada mi tsh, z ostatnich badań mam wynik 0,018. Lekarz stwierdziła ze to poporodowe zapalenie tarczycy, które kiedyś znów wróci do niedoczynnosci ale nie wiadomo kiedy nastąpi skok tsh. Jak pokryje się to z ciążą to może być to niebezpieczne dla dziecka 😞 i mówiła że na naszym miejscu bałaby się ryzykować. 25 stycznia mam kolejną wizytę i wtedy na podstawie wyników stwierdzimy co dalej 😟
Eh, gdyby tylko ktoś mi zagwarantował że później uda się za pierwszym razem. A jaka mam gwarancje że później nie będziemy się rok starać... Wszystko to jest do dupy 😩 przepraszam ale musiałam się gdzieś wygadać 😪
 
Gratuluje wszystkim szczęściarom ♥️♥️

A do mnie chyba dziś/jutro przyjdzie @ czyli hura!! Tak na wątku staraczek może dziwna radość, ale jak z góry wiedziałam, ze cykl nieudany to nic tylko zaczynać nowy 😁 tym bardziej się cieszę, bo w ubiegłym miesiącu postanowiłam potestować kilka aplikacji kalendarzykowych (tak raczej w celu oznaczania kiedy @, kiedy owu, ewentualnie do planowania różnych wyjazdów 😂 zawsze pod ręka). Nameczylam się i wprowadziłam we wszystkich cały ostatni rok cykli i ta moja dotychczasowa mi z jakiejs przyczyny wyznaczyła @ dopiero na za 6 dni 😂 a ewidentnie już otwiera drzwi 😁👏 zawsze się mniej więcej sprawdzała, pierwszy raz jej wprowadziłam wyniki testów owulacyjnych i oszalała.
 
Czyli czekam na @ [emoji85][emoji85][emoji85]
Już nie robię więcej testów mam to gdzieś haha [emoji23]
Ja naprawdę widzę i to że nie każda tu coś widzi nie znaczy że nie ma tym bardziej że na zdjęciu ująć te blada kreski jest ciężko. Moich tez tu mało kto widział A jestem w końcu 8 tc. Ja trzymam kciuki i liczę że za 2 dni nie będziesz mieć już wątpliwości, oby tak było!♥️
 
reklama
Jaka jest ogólna ilość plemników i czy są ruchliwe i całe? Jeśli te parametry ma wporzadku to 2% w zupełności wystarczy. Pamiętaj tylko 1 zdrowy jest potrzebny do zapłodnienia komórki jajowej. Może @Magdusia88 pomoze[emoji848]
Zależy ile ma plemników i jaka ruchliwość.
Ale ważne jest to, co powiedział lekarz.
Lekarz mojego partnera powiedział, że ciąża naturalna możliwa, a ma gorsze wyniki niz wszystkie wyniki partnerów użytkowniczek z tego forum [emoji85]
 
Do góry