reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
@Katrinaka jak tak regeneracja :)? Jak myślisz. To ostanie 1,5 mc nie starań czy wam.wcześniej niż w listopadzie pozwolą? Ja czekam i czekam... każdej zmarnowanwj owu mi żal jak diabli. Będę dziadowac zgodę na macani od listopada/grudnia xd
 
Ja akurat torbieli nie mam, bo gin by raczej to zobaczył?
Myślę że na pewno by zobaczył. U mnie był dodatkowo ból. Myślałam, że mam zapalenie pęcherza tak mnie tam gniotlo i po sikaniu miałam ulgę na 5 minut i znów ból.. Jak szłam i stawiałam nogę na podłogę to czułam jak mnie jajnik boli 😱 ale może była już duża bo zaczął straszyć, że nie ma żartów, może dojść do pęknięcia itp. 😜 Ale wchlonela się po @ i jak ręka odjął. Ale to na pewno by zobaczył jeśli robił usg. Jeszcze napisze że mi jak robił usg i skierował głowice w stronę tego jajnika to aż łezka poleciała tak zabolało.
 
Ostatnia edycja:
@Katrinaka jak tak regeneracja :)? Jak myślisz. To ostanie 1,5 mc nie starań czy wam.wcześniej niż w listopadzie pozwolą? Ja czekam i czekam... każdej zmarnowanwj owu mi żal jak diabli. Będę dziadowac zgodę na macani od listopada/grudnia xd
Regeneracja super, zaszaleliśmy w płodne co ma być to będzie choć nie liczę na 1 cykl . W poniedziałek idę do gina, zobaczymy co powie
 
reklama
Super!!!!!!!
Chyba jest dobrze ♥
poniedzialek: 6
Dzisiaj: 21,57
🥰🥰🥰🥰 według kalkulatora beta hcg 250%
Super!!!!
To będziemy razem na wizyty chodzić 😁 mi gin kazał za tydzień powtórzyć i wtedy sie z nim skontaktować :) ale beta korzystna wiec jestem dobrej myśli 😘

Ale sie ciesze, ze Tobie też się udało :)
 
Do góry