reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Pierwszy raz w życiu mam ból owulacyjny promieniujący do krzyża. Tak cholernie boli mnie krzyż, że ledwo w pracy siedzę. Zawsze miałam tylko bóle jajników podczas owulacji. Miała któraś tak? Liczę bardzo na ten cykl. Wczoraj już zaliczyliśmy pierwsze bobo przytulanki, dzisiaj dzień odpoczynku i jutro lecimy dalej 😁 owulacja wg kalendarzyka ma być jutro.
 
Mnie teraz po owu do okresu bolał brzuch, wyjątkowo bo nigdy tak nie miałam ale niestety ciąży nie było.czasami nam się wydaje że nowy objaw to objaw ciąży ale niestety... :/
 
Pierwszy raz w życiu mam ból owulacyjny promieniujący do krzyża. Tak cholernie boli mnie krzyż, że ledwo w pracy siedzę. Zawsze miałam tylko bóle jajników podczas owulacji. Miała któraś tak? Liczę bardzo na ten cykl. Wczoraj już zaliczyliśmy pierwsze bobo przytulanki, dzisiaj dzień odpoczynku i jutro lecimy dalej [emoji16] owulacja wg kalendarzyka ma być jutro.
Ja miałam tak w tym cyklu[emoji3526] Bardzo mnie bolały plecy, brzych, jajniki oba nawet. Przez cały dzień. Myślę że to przez wiesiołka albo inofem.
 
Mnie teraz po owu do okresu bolał brzuch, wyjątkowo bo nigdy tak nie miałam ale niestety ciąży nie było.czasami nam się wydaje że nowy objaw to objaw ciąży ale niestety... :/
za bardzo się wsłuchujemy w organizm ...
Mnie jajniki ciągnie i myślę a może się udało może to ciąża a potem myślę czy ja tak miesiąc temu nie miałam. 🤦‍♀️
 
Tez nie wiem co im szkodzi robic ta bete, ale ogolnie caly ten szpital to jakas porazka i znieczulica :/
Wedlug norm 500 to 5 tydzien, jesli jest ciaza mlodsza to by sie zgadzalo, ale z testem mi sie nie zgadza.
Czlowiek lezy na ginekologii i nawet tego nie sprawdza.
 
Pierwszy raz w życiu mam ból owulacyjny promieniujący do krzyża. Tak cholernie boli mnie krzyż, że ledwo w pracy siedzę. Zawsze miałam tylko bóle jajników podczas owulacji. Miała któraś tak? Liczę bardzo na ten cykl. Wczoraj już zaliczyliśmy pierwsze bobo przytulanki, dzisiaj dzień odpoczynku i jutro lecimy dalej 😁 owulacja wg kalendarzyka ma być jutro.
powiedzenia 😁✊🏼✊🏼
 
Tez nie wiem co im szkodzi robic ta bete, ale ogolnie caly ten szpital to jakas porazka i znieczulica :/
Wedlug norm 500 to 5 tydzien, jesli jest ciaza mlodsza to by sie zgadzalo, ale z testem mi sie nie zgadza.
Czlowiek lezy na ginekologii i nawet tego nie sprawdza.
a czy ten ropień nie mógł zafałszować testu ciążowego 🤔 a przy tym doszła ciąża 🤔
 
reklama
Do góry