reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Mam nadzieję że wszystko się uda i już niedługo zobaczysz fasolkę.Trzymam kciuki trzymaj się 💚
Kurcze ale zeby po 2 tygodniach od testu beta byla 500? Nawet pecherzyka nie widac. Jasne, moze byc ciaza mlodsza o tydzien bo mam cykle nieregularne, ale wychodzilby test pozytywny dwa tygodnie temu?
Dzis juz mi niedobrze, nie wiem czy to ciazowe czy ze stresu w tym szpitalu.
 
Kurcze ale zeby po 2 tygodniach od testu beta byla 500? Nawet pecherzyka nie widac. Jasne, moze byc ciaza mlodsza o tydzien bo mam cykle nieregularne, ale wychodzilby test pozytywny dwa tygodnie temu?
Dzis juz mi niedobrze, nie wiem czy to ciazowe czy ze stresu w tym szpitalu.
Ale od początku, zrobiłaś test wyszły dwie kreski a miałaś już wtedy ropien i umówiony termin zabiegu?
 
U mnie dokładnie tak samo! Zawsze miałam cykle po 28 dni, bez opóźnień, a teraz nagle 3 cykle temu: 30 dni. Dwa cykle temu 32, cykl temu 35. Czemu tak się dzieje?


Może to psychika tak robi ?
Ja jak się starałam ponad 4 lata temu miałam cykle jak w zegarku , zaczęliśmy się starać tak mi się cykle rozjechały że na końcu miałam raz na dwa miesiące 😒 boję się powtórki... Bo po porodzie miałam regularne cykle.
 
U mnie dziś 35dc ogólnie przed @ zawsze czuje się normalnie przychodzi bez objawów ( może trochę jajnik ciągnie przed ) ale to chyba na początku ciąży też ciągną nie pamiętam już jak to było 😂
Tak czy siak jak ma przyjść to niech wredna małpa przychodzi 🙄
 
nie, z ropniem w poniedzialek trafilam
A po teście umówiłas się do gin i on nic nie widział na usg a potwierdzil Ci wtedy ropien? Nie kazał odrazu robić bety? To szybko trafiłaś do szpitala czy odrazu poszłaś na Izbę przyjęć, boli Cię mocno czy go nie odczuwasz ? Nie rozumiem czemu nie chcą powtórzyć bety by sprawdzić prawidłowy przyrost.
 
reklama
Może to psychika tak robi ?
Ja jak się starałam ponad 4 lata temu miałam cykle jak w zegarku , zaczęliśmy się starać tak mi się cykle rozjechały że na końcu miałam raz na dwa miesiące [emoji19] boję się powtórki... Bo po porodzie miałam regularne cykle.
Ja przed staraniami miałam zawsze ból na owu, śluz płodny i zawsze kilka dni po owulacji czułam piersi. Od kiedy zaczęliśmy się starać wszystko zniknęło. Dopiero teraz mam pierwszy cykl w którym czułam owulację.
 
Do góry