reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja zawsze przed @ miałam suszę. Ostatni cykl był strasznie suchy. Po wiesiołku w tym cyklu woda.
Ja wiesiołka nie biorę, mam tydzień do okresu i mam dużo białego śluzu, mam nadzieję, że to dobry znak :) u mnie sucho jest tylko zaraz po miesiączce. Jeszcze tylko kilka dni do testowania... na weekend wyjeżdżamy, więc nie będę tyle myślała.
 
U mnie podobnie ze śluzem, ja właśnie zaczęłam generalny remont łazienki więc też mam nadzieję, że trochę zajmie mi to głowę, według apki 10 dni do @ [emoji30]
Ja wiesiołka nie biorę, mam tydzień do okresu i mam dużo białego śluzu, mam nadzieję, że to dobry znak :) u mnie sucho jest tylko zaraz po miesiączce. Jeszcze tylko kilka dni do testowania... na weekend wyjeżdżamy, więc nie będę tyle myślała.
 
Pierwszy raz w życiu mam ból owulacyjny promieniujący do krzyża. Tak cholernie boli mnie krzyż, że ledwo w pracy siedzę. Zawsze miałam tylko bóle jajników podczas owulacji. Miała któraś tak? Liczę bardzo na ten cykl. Wczoraj już zaliczyliśmy pierwsze bobo przytulanki, dzisiaj dzień odpoczynku i jutro lecimy dalej [emoji16] owulacja wg kalendarzyka ma być jutro.
Ja też w tym cyklu czułam owu dała mi w kość cały dzień 15dc testy i temperatura się pokryły więc na 100% była a i temperatura dzisiaj aż 37.10 jak nigdy
 
Ja też w tym cyklu czułam owu dała mi w kość cały dzień 15dc testy i temperatura się pokryły więc na 100% była a i temperatura dzisiaj aż 37.10 jak nigdy
U mnie tak samo. Pik był bardzo bardzo widoczny, ale temperatury nie mierzę. Ale powiem ci, że mimo tego po 5 miesiącach jakoś nie mam nadziei [emoji47] Robi się ze mnie pesymistka.
 
U mnie tak samo. Pik był bardzo bardzo widoczny, ale temperatury nie mierzę. Ale powiem ci, że mimo tego po 5 miesiącach jakoś nie mam nadziei [emoji47] Robi się ze mnie pesymistka.
Ja też nie mam nadziei. Ja po prostu sprawdzam czy cykl wraca do normy i widzę że tak. Dzisiaj 8dpo okres powinien być 1.10
 
reklama
Do góry