reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A po teście umówiłas się do gin i on nic nie widział na usg a potwierdzil Ci wtedy ropien? Nie kazał odrazu robić bety? To szybko trafiłaś do szpitala czy odrazu poszłaś na Izbę przyjęć, boli Cię mocno czy go nie odczuwasz ? Nie rozumiem czemu nie chcą powtórzyć bety by sprawdzić prawidłowy przyrost.

Są lekarze ci twierdzą do 12tc będzie co będzie ...
Trafiłam raz na taką gin, powiedziała mi , że jak będę miała poronić to i tak poronie bo mi tabletek na podtrzymanie nie chciała przypisać a byłam po dwóch stratach.
 
reklama
Cześć. Jestem nowa więc się przedstawię. Marta, 29 lat [emoji846]
Jestem mamą 3.5 letniego Karola.
Od ponad roku bezskutecznie staramy się o drugie dziecko. Dziś proszę Was o poradę... może ktoś miał podobną sytuację. Otóż 3 dni temu dostałam miesiączkę... 2 dni szybciej niż zwykle. Niby żadne zaskoczenie i rozczarowanie,ale ta miesiączka jest inna.
Zawsze miałam pierwsze dwa dni bardzo obfite. Teraz pierwszy dzień był bardzo średni, drugi dzień mogłabym spokojnie przejechać na jednej podpasce a dziś już praktycznie tylko plamienie... Nie wiem czy uznać to za normalny okres ?? Czy robić test ? Czytałam o krwawieniu implantacyjnym, ale sama nie wiem czy warto się łudzić...
 
Cześć. Jestem nowa więc się przedstawię. Marta, 29 lat [emoji846]
Jestem mamą 3.5 letniego Karola.
Od ponad roku bezskutecznie staramy się o drugie dziecko. Dziś proszę Was o poradę... może ktoś miał podobną sytuację. Otóż 3 dni temu dostałam miesiączkę... 2 dni szybciej niż zwykle. Niby żadne zaskoczenie i rozczarowanie,ale ta miesiączka jest inna.
Zawsze miałam pierwsze dwa dni bardzo obfite. Teraz pierwszy dzień był bardzo średni, drugi dzień mogłabym spokojnie przejechać na jednej podpasce a dziś już praktycznie tylko plamienie... Nie wiem czy uznać to za normalny okres ?? Czy robić test ? Czytałam o krwawieniu implantacyjnym, ale sama nie wiem czy warto się łudzić...
Mi się wydaje że na plamienie to za dużo tej krwi. Ale możesz na wszelki wypadek zrobić test. Mi się czasami zdarzały takie okresy, jak twój. Tak samo jak bardzo obfite.
 
Cześć. Jestem nowa więc się przedstawię. Marta, 29 lat [emoji846]
Jestem mamą 3.5 letniego Karola.
Od ponad roku bezskutecznie staramy się o drugie dziecko. Dziś proszę Was o poradę... może ktoś miał podobną sytuację. Otóż 3 dni temu dostałam miesiączkę... 2 dni szybciej niż zwykle. Niby żadne zaskoczenie i rozczarowanie,ale ta miesiączka jest inna.
Zawsze miałam pierwsze dwa dni bardzo obfite. Teraz pierwszy dzień był bardzo średni, drugi dzień mogłabym spokojnie przejechać na jednej podpasce a dziś już praktycznie tylko plamienie... Nie wiem czy uznać to za normalny okres ?? Czy robić test ? Czytałam o krwawieniu implantacyjnym, ale sama nie wiem czy warto się łudzić...
Hejka dla spokoju swojego możesz zrobić wyjdzie biel czyli był to okres
 
Dzień dobry dziewczyny, ja dzisiaj 22dc i wszystko byłoby super gdyby nie takie dziwne pobolewanie brzucha, dosłownie jakbym miała @ dostać,a to prawie że nie możliwe, bo nigdy w życiu nie miałam szybciej niż w 28dc, najczęściej 32dc. [emoji848] Te testy mnie korcą, ale wiem że nie ma póki co sensu testować. [emoji2360]
 
Dzień dobry dziewczyny, ja dzisiaj 22dc i wszystko byłoby super gdyby nie takie dziwne pobolewanie brzucha, dosłownie jakbym miała @ dostać,a to prawie że nie możliwe, bo nigdy w życiu nie miałam szybciej niż w 28dc, najczęściej 32dc. [emoji848]
No ja tak samo 23 dc. i w nocy myślałam że dostanę okres 🤔
 
reklama
Heh ja też odkąd się staramy to mam takie dziwne boleści brzucha na długo przed okresem . Wcześniej ich nie miałam nigdy. Mój mąż się śmiał ostatnio że to bóle urojone w głowie. Kurcze widzę że sporo z Was ma już dziecko i ma problem z drugim:/
Oj ja też mam takie bóle od owu do okresu i też tylko miałam w te miesiące, kiedy się staraliśmy. Mieliśmy 3 miesiące przerwy i wtedy nic nie bolało [emoji47]
 
Do góry