reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Tez nie wiem co im szkodzi robic ta bete, ale ogolnie caly ten szpital to jakas porazka i znieczulica :/
Wedlug norm 500 to 5 tydzien, jesli jest ciaza mlodsza to by sie zgadzalo, ale z testem mi sie nie zgadza.
Czlowiek lezy na ginekologii i nawet tego nie sprawdza.
Ale to twoja pierwsza beta? Jeśli nie to czy robiona w tym samym labolatorium?
 
U mnie też to był pierwszy cykl z wiesiołkiem[emoji16]

I jak wrażenia? Bo ja zauważyłam zdecydowane polepszenie śluzu, tak jak zazwyczaj miałam raczej sucho, tak teraz super mokro jest 😁 ogólnie mąż zadowolony 😜🙊

Nie chce się za specjalnie nastawiać ale naprawdę mam nadzieję, że w tym cyklu trafimy ☺️
 
I jak wrażenia? Bo ja zauważyłam zdecydowane polepszenie śluzu, tak jak zazwyczaj miałam raczej sucho, tak teraz super mokro jest 😁 ogólnie mąż zadowolony 😜🙊

Nie chce się za specjalnie nastawiać ale naprawdę mam nadzieję, że w tym cyklu trafimy ☺️
ja żadnej chyba większej różnicy nie zauważyłam, ale brałam dawkę średnia. Zwiększę teraz i zobaczę czy będzie poprawa ☺️
 
I jak wrażenia? Bo ja zauważyłam zdecydowane polepszenie śluzu, tak jak zazwyczaj miałam raczej sucho, tak teraz super mokro jest [emoji16] ogólnie mąż zadowolony [emoji12][emoji87]

Nie chce się za specjalnie nastawiać ale naprawdę mam nadzieję, że w tym cyklu trafimy [emoji3526]
U mnie tak samo. I jeszcze mąż stwierdził, że jest bardziej miękko [emoji3526][emoji3526] Jedynie to mi po nim trochę niedobrze było, ale wytrzymałam.
 
reklama
Do góry