reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny, u mnie dziś 27dc, drugi dzień pobolewanie w dole brzucha, cykl miał być bezowulacyjny wg gina (usg w 13dc), jutro powinna być @.
Dzis rano miałam dużo śluzu, typowo płodnego jak poszłam do WC, więc myślę sobie, dziwna sytuacja. Zadnych plamień, sluz jak na owu, a ja czekam na okres (zwykle cykle 27-29 dni i 3 dni przed już plamienia). Zrobiłam test owu i ciążowy [emoji85] owulacyjny mega mocna kreska testowa, a ciążowy biel vizira. Kobiecy organizm to dla mnie mega zagadka [emoji85]
O masz Zawsze możesz dziś zrobić bobosexy na wszelki wypadek [emoji846]
 
Teoretycznie tak, jeszcze posiew 🙂 koszt chyba ok. 250-270 zł, to co na wizycie lekarz jednak kazał dorobić to HBA i fragmentację DNA koszt 450zł. Przyznam Ci, że gdybym wiedziała wcześniej jaka jest realnie diagnostyka, to zrobilibyśmy na raz wszystko i mąż nie musiałby wracać do czerwonego pokoju 😂
Ok dziekuje, lepiej się popytać kogoś kto już ma to za soba, bo totalnie zielona jestem😉

@Milusia34 mialam oba te testy i nie pokazywała mi się druga kreska na nich a w ciąży nie byłam. Zrób jeszcze raz jutro lub popołudniu jak już termin minął, albo jeśli masz czas, nerwy i ochotę zrób betę, trzymam mocno kciuki
 
Cześć dziewczyny, trochę mnie nie było ale miałam intensywne parę dni ;)
Ostatnio wrzucałam tu zdjęcia pozytywnego testu owulacyjnego z 38dc..tak wygląda wykres:
IMG_9678.jpg

Wygląda, że chyba naprawdę miałam wtedy owulację.. nie wiem jak to możliwe, śluz interpretowałam jako początek @.. któraś dziewczyna miała tutaj podobna sytuacje ostatnio, także mogę powiedzieć po sobie, że wszystko możliwe [emoji2356][emoji2368]
 
reklama
Do góry