reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
W ogóle zawsze myślałam, że w ciążę łatwo się zachodzi 😅 tu człowiek się gimnastykuje z zabezpieczeniem jak nie chce dziecka. A jak chce to i tak los jest przewrotny i musi się namęczyć 🤦
Dokładnie tak :p A ciąża przychodzi kiedy się najmniej tego spodziewamy ;) wiem, że łatwo sie mówi ale naprawdę jeżeli są początki starań to warto wyluzowac nie myśleć tak ciągle o tym. Ja już uznałam, że luzuje będzie to będzie I ten miesiąc naprawdę miałam cudowny, głowa wolna od myśli, że to dziś i musimy A najlepiej co drugi dzień itd... Teraz totalnie odpuscilam i nawet się nie nastawiam na cokolwiek, bo w tym miesiącu wręcz jest to niemożliwe i rozczarowania nie będzie, że @ przyszła. Czuje się wręcz taka wolna :p
 
Dokładnie tak :p A ciąża przychodzi kiedy się najmniej tego spodziewamy ;) wiem, że łatwo sie mówi ale naprawdę jeżeli są początki starań to warto wyluzowac nie myśleć tak ciągle o tym. Ja już uznałam, że luzuje będzie to będzie I ten miesiąc naprawdę miałam cudowny, głowa wolna od myśli, że to dziś i musimy A najlepiej co drugi dzień itd... Teraz totalnie odpuscilam i nawet się nie nastawiam na cokolwiek, bo w tym miesiącu wręcz jest to niemożliwe i rozczarowania nie będzie, że @ przyszła. Czuje się wręcz taka wolna :p
Ja od następnego cyklu podchodzę tak samo. Chcę zacząć uprawiać więcej sportu, przełożyć wagę do jedzenia lepszego, będzie co ma być. Nie można żyć od okresu do okresu :)
 
Taaak strasznie dużo i duże mam [emoji26] niepokojące to jest ale gin mi nic na to nie powiedziała..
No niewiem czemu nic na to nie powiedziała, mnie się pytał o okresy i powiedziałam, że ostatnio miałam, powiedział że jak raz to nic takiego ale jakbym częściej miała to mam go poinformować, zapytałam czy to źle, ale zaznaczył że jeśli raz tak miałam to mam się nie martwić, bo dla starań to jest niepotrzebne. Zaniepokoił mnie ale faktycznie, tylko raz tak miałam od baaaardzo dawna
 
No niewiem czemu nic na to nie powiedziała, mnie się pytał o okresy i powiedziałam, że ostatnio miałam, powiedział że jak raz to nic takiego ale jakbym częściej miała to mam go poinformować, zapytałam czy to źle, ale zaznaczył że jeśli raz tak miałam to mam się nie martwić, bo dla starań to jest niepotrzebne. Zaniepokoił mnie ale faktycznie, tylko raz tak miałam od baaaardzo dawna
To też jest mój pierwszy raz z taką ilością skrzepów, więc staram się nie stresować
 
No niewiem czemu nic na to nie powiedziała, mnie się pytał o okresy i powiedziałam, że ostatnio miałam, powiedział że jak raz to nic takiego ale jakbym częściej miała to mam go poinformować, zapytałam czy to źle, ale zaznaczył że jeśli raz tak miałam to mam się nie martwić, bo dla starań to jest niepotrzebne. Zaniepokoił mnie ale faktycznie, tylko raz tak miałam od baaaardzo dawna

Zawsze słyszałam że taki mój urok [emoji26] jedna tylko lekarka zasugerowała że bardzo duże bóle brzucha i skrzepy mogą świadczyć o endometriozie ale ze "na razie obserwujemy do kontroli za pół roku" [emoji2368]
 
reklama
W ogóle zawsze myślałam, że w ciążę łatwo się zachodzi [emoji28] tu człowiek się gimnastykuje z zabezpieczeniem jak nie chce dziecka. A jak chce to i tak los jest przewrotny i musi się namęczyć [emoji1751]

Kochanaaa dokładnie!

Ja sobie wyobrażałam że zaplanuje sobie miesiąc w którym zajdę i urodzę [emoji1787][emoji23] że cyk i będzie to dziecko kiedy mi się zachce.. wszyscy wpadają zabezpieczając się ("a raz zapomnieliśmy gumki i nas ponosiło" "zapomniałam tabletki" itp itd) a ja z premedytacją seks w owulację i NIC...
 
Do góry