reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama

Załączniki

  • 20200922_080950.jpg
    20200922_080950.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 59
Tam jest tylko badanie podstawowe, to wystarczające? Plus morfologia tak?
Teoretycznie tak, jeszcze posiew 🙂 koszt chyba ok. 250-270 zł, to co na wizycie lekarz jednak kazał dorobić to HBA i fragmentację DNA koszt 450zł. Przyznam Ci, że gdybym wiedziała wcześniej jaka jest realnie diagnostyka, to zrobilibyśmy na raz wszystko i mąż nie musiałby wracać do czerwonego pokoju 😂
 
Witam was [emoji7] dziś powtórzyłam test w 28dc i niestety bielszy nie będzie [emoji22] z jednej strony jest mi strasznie przykro, bo byłam pewna że zobaczę II, wszystko na to wskazywało, a to tylko wredna @ pewnie. Z drugiej strony jestem zadowolona, że się nie udało, bo nie wiem jakbym to zniosła, rok temu zaszłam w ciążę właśnie we wrześniu ujrzałam pozytywny test ciążowy, ale w grudniu w 15 tygodniu stracilismy nasze szczęście. Bałam się podświadomie, że gdybym zaszła to historia potoczyłaby się tak samo. Ehhh wtedy na spontana i udało się za pierwszym razem, a teraz staramy się intensywnie i 2 cykl nici z tego. Dziś tulilabym w ramionach moje 4 miesięczne szczęście. Życie jest jednak nie sprawiedliwe.. Życzę wszystkim powodzenia i upragnionych tłustych II na teście. Miłego dnia!
Nie jest 😘 będziesz miała upragnione maleństwo we właściwym czasie 🙂 czasami myślę, że wszystko jest do dupy i nagle orientuję się, że w sumie to do dupy mi jednak sprzyja. Może potrzebujesz troszkę czasu, żeby głowa odpoczęła 🙂 a może to ma być właśnie październik 😘
 
Dziewczyny, u mnie dziś 27dc, drugi dzień pobolewanie w dole brzucha, cykl miał być bezowulacyjny wg gina (usg w 13dc), jutro powinna być @.
Dzis rano miałam dużo śluzu, typowo płodnego jak poszłam do WC, więc myślę sobie, dziwna sytuacja. Zadnych plamień, sluz jak na owu, a ja czekam na okres (zwykle cykle 27-29 dni i 3 dni przed już plamienia). Zrobiłam test owu i ciążowy 🙈 owulacyjny mega mocna kreska testowa, a ciążowy biel vizira. Kobiecy organizm to dla mnie mega zagadka 🙈
 
Dziewczyny, u mnie dziś 27dc, drugi dzień pobolewanie w dole brzucha, cykl miał być bezowulacyjny wg gina (usg w 13dc), jutro powinna być @.
Dzis rano miałam dużo śluzu, typowo płodnego jak poszłam do WC, więc myślę sobie, dziwna sytuacja. Zadnych plamień, sluz jak na owu, a ja czekam na okres (zwykle cykle 27-29 dni i 3 dni przed już plamienia). Zrobiłam test owu i ciążowy 🙈 owulacyjny mega mocna kreska testowa, a ciążowy biel vizira. Kobiecy organizm to dla mnie mega zagadka 🙈
No to nic tylko działać 🤣😁😁
 
Dziewczyny, u mnie dziś 27dc, drugi dzień pobolewanie w dole brzucha, cykl miał być bezowulacyjny wg gina (usg w 13dc), jutro powinna być @.
Dzis rano miałam dużo śluzu, typowo płodnego jak poszłam do WC, więc myślę sobie, dziwna sytuacja. Zadnych plamień, sluz jak na owu, a ja czekam na okres (zwykle cykle 27-29 dni i 3 dni przed już plamienia). Zrobiłam test owu i ciążowy 🙈 owulacyjny mega mocna kreska testowa, a ciążowy biel vizira. Kobiecy organizm to dla mnie mega zagadka 🙈
Czyżby takie przesunięcie ? 🤔 No to działaj 😍 nie trać czasu
 
reklama
Do góry