reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Też mam 24.09 Dostać @. Mam nadzieję, że się nie doczekamy [emoji6]
Hej dziewczyny [emoji10] dołączam do was, obecnie 2 cykl starań, @ powinna przyjść 24.09 czyli teraz w czwartek, w sobotę rano chce testować, więc mam nadzieje, ze nie przyjdzie. Owu według testów i temperatury była 10.09, od 17.09 brzuch mnie pobolewa. Tydzień temu zaczęłam mieć zgagę pierwszy raz w życiu. Ale bardziej przypisuje to mojej psychice, gdybym nie wyczytała gdzieś, ze zgaga może być objawem ciąży to pewnie bym tej zgagi nie miała [emoji23]. Starając się o dziecko zauważyłam, ze mój umysł jest bardzo podany na takie rzeczy. No niesamowite [emoji23].
 
Ja też mam tak że jajniki bolą mnie przed owu czasami bardzo bolą.. Śluz też zazwyczaj mam płodny a i tak okazalo się że mam cykle bezowulacyjne [emoji57]nie sądziłam że tak jest dopkuki nie zaczęłam monitorować swoje cykle..jestem właśnie teraz na clo do środy w SO monitoring i zobaczymy czy pęcherzyki coś urosly po tym clo.
Tego się najbardziej obawiam, że mam cykle bezowulacyjne. Ciekawe co mi gin powie. Akurat zapisałam się na wizytę tak, że powinien zobaczyć czy jest czy nie. Ja wiem, że zdrowa para ma niby rok na zajście w ciążę, ale moim zdaniem jak się długo nie udaje, to coś musi być nie tak! Więc uważam, że u nas jest. Zobaczymy.
 
Dzień dobry kochane 😊
1dc już za mną, wczoraj było winko, chipsy, leżenie w łóżku i oglądanie komedii romantycznych, a dzisiaj już wracam na dobre tory 💪 właśnie odebrałam swoją dietę pudełkową z niskim indeksem glikemicznym, zaczynam znowu brać olej z wiesiołka, niczym się nie przejmować i cieszyć się życiem 😊 ten cykl będzie nasz, w końcu w październiku mam urodziny 🧡
 
Dziewczyny czy może któraś robiła takie testy i może się wypowiedzieć bo wczoraj zrobiłam z po południu i widzieliście cień dzisiaj zrobilam rano ale inny test i nawet cienia cienia 😔
 

Załączniki

  • 20200922_080903.jpg
    20200922_080903.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 95
reklama
Do góry