reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ooo to to [emoji28] czyli jednak dobrze kalendarzyk pokazuje i będzie owu . Do tego tak mnie kłuja jajniku że ledwo chodzę [emoji33] dziś będą bobosexy może się uda hahah [emoji28]
Ja mam coś takiego, czuć jakby właśnie bulgotanie, jakby macica się poruszała [emoji23]
Edit: jeszcze nigdy tak mnie jajniki nie kuły [emoji33]
 
reklama
7t 5d ale moja cisza jest na pewno młodsza bo przesunęła mi się owulacja. Powiem Ci, ze mnie tez strasznie to meczy, ze tak późno. A z drugiej strony będziemy już miały fajna wizyte gdzie będzie coś widać a nie pojsc i usłyszeć, ze zapraszam za 2 tyg. Ja nie robię nic ani bety nie powtarzam tylko czekam do wizyty. Będzie ciężko ale tylko to zapewni mi spokój. Trzeba się skupić żeby dbać o siebie 🥰
Ja właśnie też wizytę mam za 2 tyg. I wtedy jak pójdę będzie 7t4d albo ciut dalej. Trochę sie zirytowałam ze tak późno. Ale właśnie juz będzie konkretnie wszystko widać. Tylko obawa jest. Bo to moja 1 ciąża.
Chciałabym żeby było wszystko dobrze
 
Ja właśnie też wizytę mam za 2 tyg. I wtedy jak pójdę będzie 7t4d albo ciut dalej. Trochę sie zirytowałam ze tak późno. Ale właśnie juz będzie konkretnie wszystko widać. Tylko obawa jest. Bo to moja 1 ciąża.
Chciałabym żeby było wszystko dobrze
to tez moja pierwsza, ale staram się nie myśleć o zagrożeniach itp. Ciesze się chwila. Jak się czujesz? Ja dzisiaj mega dół energetyczny. Leżę już w łóżku i zaraz idę spac haha.
 
Ooo to to [emoji28] czyli jednak dobrze kalendarzyk pokazuje i będzie owu . Do tego tak mnie kłuja jajniku że ledwo chodzę [emoji33] dziś będą bobosexy może się uda hahah [emoji28]
Edit: jeszcze nigdy tak mnie jajniki nie kuły [emoji33]
Ja w lutym miałam podobnie, z bólu owulacyjnego aż chodzić nie mogłam, nawet u lekarza wtedy byłam, bo wcześniej nie miałam takich sensacji.
 
Hej dziewczyny, dużo wpisów przeoczyłam, jeśli któraś ma swoje upragnione dwie kreseczki to gratuluję, ja dzisiaj jestem po wizycie u gina, byłam pewna że potwierdzi mi owu, wczoraj mocno testy owu wyszły, dzisiaj bardzo boli mnie lewy jajnik, a gin mówi, że owu nie widzi, albo już była albo cykl bezowulacyjny😔
 

Załączniki

  • Screenshot_20200921-203738.jpg
    Screenshot_20200921-203738.jpg
    110,9 KB · Wyświetleń: 76
Hej dziewczyny, dużo wpisów przeoczyłam, jeśli któraś ma swoje upragnione dwie kreseczki to gratuluję, ja dzisiaj jestem po wizycie u gina, byłam pewna że potwierdzi mi owu, wczoraj mocno testy owu wyszły, dzisiaj bardzo boli mnie lewy jajnik, a gin mówi, że owu nie widzi, albo już była albo cykl bezowulacyjny😔
Współczuję, czyli u ciebie testy owulacyjne nie są wiarygodne
 
reklama
Hej dziewczyny, dużo wpisów przeoczyłam, jeśli któraś ma swoje upragnione dwie kreseczki to gratuluję, ja dzisiaj jestem po wizycie u gina, byłam pewna że potwierdzi mi owu, wczoraj mocno testy owu wyszły, dzisiaj bardzo boli mnie lewy jajnik, a gin mówi, że owu nie widzi, albo już była albo cykl bezowulacyjny😔
Ja też mam tak że jajniki bolą mnie przed owu czasami bardzo bolą.. Śluz też zazwyczaj mam płodny a i tak okazalo się że mam cykle bezowulacyjne 😏nie sądziłam że tak jest dopkuki nie zaczęłam monitorować swoje cykle..jestem właśnie teraz na clo do środy w SO monitoring i zobaczymy czy pęcherzyki coś urosly po tym clo.
 
Do góry