reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja też mam tak że jajniki bolą mnie przed owu czasami bardzo bolą.. Śluz też zazwyczaj mam płodny a i tak okazalo się że mam cykle bezowulacyjne 😏nie sądziłam że tak jest dopkuki nie zaczęłam monitorować swoje cykle..jestem właśnie teraz na clo do środy w SO monitoring i zobaczymy czy pęcherzyki coś urosly po tym clo.
Moj gin też chciałby monitoring ale narazie za dużo ciężarnych, no i powiedział abyśmy zrobili badanie nasienia, bo moje wyniki dobre. Zobaczymy, szukam właśnie jakiejs kliniki
 
Mooni89 dodam jeszcze że ja nigdy nie robiłam testów owu.. Może powinnam 🤔🤔🤔
No ja już niewiem, ręce mi opadły, dwa miesiące temu też tak czułam owulację i testy robiłam i temp mierzyłam, poszłam 8dpo i na proga i wyszedl 23,powiedzialam to lekarzowi, to mówi że dobrze, znaczy że owulacja u mnie jest, teraz miałam cykl 33 dniowy, powiedział że może akurat ten jest bezowulacyjny🤷‍♀️
 
Kiedyś poszłam na usg dzień po owulacji i gin powiedział że nie widzi nic i nie może potwierdzić owu na 100%. Zbadałam proga który potwierdził owu. Może tak jest u Ciebie?? Widziałam piękny pozytyw owu wczorajszego dnia.
No ja już niewiem, ręce mi opadły, dwa miesiące temu też tak czułam owulację i testy robiłam i temp mierzyłam, poszłam 8dpo i na proga i wyszedl 23,powiedzialam to lekarzowi, to mówi że dobrze, znaczy że owulacja u mnie jest, teraz miałam cykl 33 dniowy, powiedział że może akurat ten jest bezowulacyjny[emoji2368]
 
Kiedyś poszłam na usg dzień po owulacji i gin powiedział że nie widzi nic i nie może potwierdzić owu na 100%. Zbadałam proga który potwierdził owu. Może tak jest u Ciebie?? Widziałam piękny pozytyw owu wczorajszego dnia.
Aguś dajesz nadzieję😘 no ale myślę, że to wszystko w pizdu zanim nie zrobimy badań nasienia😒 na szczęście już dawno mój mąż mówił, że jak trzeba będzie to możemy zrobić to badanie, więc wystarczy ustalić jakiś termin, narazie szukam kliniki
 
Ja chyba pierwszy raz od dawna się poddałam z poważnym podejściem... Jutro termin okresu.... wypiłam 2 drinki i próbuje nie myśleć. Mocno skupiłam się na badaniach i może kiedyś się uda... Przyznam, że jak początkowo miałam dziecinne " świat jest zły", tak dzisiaj zwyczajnie jest mi smutno, bo po prawie 1,5 roku już nie wierzę, że można naturalnie 😞
 
Aguś dajesz nadzieję😘 no ale myślę, że to wszystko w pizdu zanim nie zrobimy badań nasienia😒 na szczęście już dawno mój mąż mówił, że jak trzeba będzie to możemy zrobić to badanie, więc wystarczy ustalić jakiś termin, narazie szukam kliniki
My zrobiliśmy tak jak kazali biochemię i morfologię....wyszli ok, teraz kazali zrobić hba ? (Zdolność łączenia się plemników z hiakuronem ) Czy jakoś tak i fragmentację DNA.... czekamy na wyniki zanim zrobię hsg
 
Dziewczyny macie jakąś klinikę na slasku godna polecenia do wykonania badań nasienia? I od razu które dokładnie badania wybrać, bo w jednej klinice opisane, że pełne badanie w innej już jakieś medyczne nazwy badań i zgłupiałam🤦‍♀️
 
Dziewczyny trzymam kciuki za wasze bety!! Ja po tym, co dziś przeczytałam test zrobię dopiero jak mi się 3 dni @ spóźni. Nie chcę się potem rozczarować. Dopóki mie trafiłam na forum nie myślałam, że tak ciężko jest utrzymać ciążę. Myślałam, że jak już zajdę to będzie cudownie, a okazuje się, że utrzymać też jest ją równie ciężko 😢
Niby tak ale ja chciałabym być w biochemicznej i wiedzieć, że mogę... Prawie 1,5 roku i nawet ćwierć ciąży 😞
 
reklama
Do góry