reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej, staram się ponad rok z mężem o ciąże, mam pcos,owulacje od lipca udało się przywrócić czyli po roku starań (dzięki artykuł) wcześniej nic. Teraz po 2 poprawnych owulacjavh problemem stało się endometrium, miesiąc temu 3mm w tym niecałe 7 :((( lekarz zlecił histeroskopie, czy to coś da? Skoro 2 razy było ładne 11mm po owulacji
 
Który to już będziesz mieć tydzień ciąży u ginekologa? [emoji6] Ja pierwszą wizytę mam 8 października, wtedy będę mieć około 7t4d i się zastanawiam czy wcześniej jeszcze gdzieś nie pójść sprawdzić czy wszystko okey [emoji849]
7t 5d ale moja cisza jest na pewno młodsza bo przesunęła mi się owulacja. Powiem Ci, ze mnie tez strasznie to meczy, ze tak późno. A z drugiej strony będziemy już miały fajna wizyte gdzie będzie coś widać a nie pojsc i usłyszeć, ze zapraszam za 2 tyg. Ja nie robię nic ani bety nie powtarzam tylko czekam do wizyty. Będzie ciężko ale tylko to zapewni mi spokój. Trzeba się skupić żeby dbać o siebie 🥰
 
PCOS niby nie mam, chociaż nigdy się pod tym kątem za bardzo nie badałam
A to lh nie jest sporo za wysokie? I co to może oznaczać? Bo w internecie to pisze o menopauzie i jakimś wczesnym wygaszaniu jajników, ale tak źle chyba nie jest mam dopiero 20 lat
Liczy się stosunek lh do fsh wychodzi ci ponad 2 co może świadczyć o pcos. Może zbadaj jeszcze AMH ( rezerwa jajnikowa).
 
Dziewczyny trzymam kciuki za wasze bety!! Ja po tym, co dziś przeczytałam test zrobię dopiero jak mi się 3 dni @ spóźni. Nie chcę się potem rozczarować. Dopóki mie trafiłam na forum nie myślałam, że tak ciężko jest utrzymać ciążę. Myślałam, że jak już zajdę to będzie cudownie, a okazuje się, że utrzymać też jest ją równie ciężko 😢
 
reklama
Dziewczyny, 10dpo, coś mnie tknęło i zrobiłam przed chwilą test zwykły z allegro i jest bladziutka kreseczka! Czyli może faktycznie te dwie plamy krwi które miałam 6dpo to było zagnieżdżenie :D Przypomnę, że to jest cykl po biochemicznej, w sumie 5 cykl starań. Jutro rano powtórzę test to wrzucę jakieś foto, bo w sztucznym świetle to nic nie wychodzi na zdjęciu. Pójdę na betę na pewno, nie dam rady czekać 2-3 tygodnie do wizyty, będę miała jakąś wstępną informację i porównanie do tej biochemicznej gdzie pierwsza beta w 12dpo wyniosła 13 i w 14dpo 27. Mimo prawidłowego przyrostu nastawiłam się, że raczej nic z tego, bo była taka mała... Ale poczekam z betą raczej jeszcze z 4 dni. Teraz bardziej na chłodno do tej ciąży podchodzę, bo zajść w ciążę to pierwszy krok, a tą ciążę utrzymać...... Widzę, że dużo z nas w tym tygodniu będzie robiło betę :D :D :D
 
Do góry