reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny a wy pracujecie ? Ja w pierwszej ciąży pracowałam do 7 miesiąca ale miałam zespół chłopaków i czułam się jak księżniczka więc nie było ciężko:) teraz pracuje w piekarni , co prawda na sklepie ale wysokoobrotowym gdzie mamy też wypiek ,piec ,parownik, temperatury są niemiłosierne, szczególnie po zawaleniu wszystkiego pleksa , kastle może nie są ciężkie ale tempo jest duże i tak się zastanawiam czy gdybym była w ciąży to musieliby mnie przenieść gdzieś indziej ,inne stanowisko ,czy coś takiego?
Ja mam taką pracę, że w przypadku zajścia w ciążę właściwie powinnam iść na L4 od pojawienia się drugiej kreski na teście
 
reklama
Witam się gorąco:)
Nie napiszę że jestem nowa ponieważ bardzo mocno udzielałam się na forum ok 10 lat przy pierwszym dziecku. Minęło praktycznie 9 lat jak podjęliśmy decyzję o drugim dziecku. Wcześniej że względu na wiele czynników nie zdecydowaliśmy się na to. A że z Antosiem udało się od razu przy jednym seksie to my głupi sądziliśmy że teraz pójdzie zupełnie gładko. Oczywiście przed staraniami byłam u gina i wszystko jak najbardziej ok. No ale niestety mimo starań ciąży nie ma:/ pocieszam się że nie ja jedyna i staram nie załamywać....
 
Hej. Nie odzywałam się kilka dni i już was nie nadrobię 😔 wszystkim którym się udało gratuluję.
Nie odzywałam się bo musiałam przemyśleć wiele spraw... Postanowiłam zwolnić się z pracy jutro składam wypowiedzenie. Zwalniam się że względów zdrowotnych siadają mi nogi i kregoslup. ( Ciężka fizyczna praca nocki po 12 h świątki piątki i niedziele, straszny stres.)
A więc jest decyzja że rezygnujemy z starań na 2-3 miesiące.
Zresztą będzie co będzie gdzieś mam pieniądze one mi zdrowia nie dadzą.
Już wysiadam fizycznie i psychicznie.
Myślę że taka zmiana wyjdzie mi na dobre co myślicie ?
Popieram w 100% 😁 sama mam taki plan 🙂 daje sobie jeszcze kilka miesięcy i spadam ale na własną działalność, dlatego jeszcze czekam 😀
 
A jakie endometrium masz? :) Super, że wizyta przebiegła pomyślnie.
Chyba mi nie powiedziała ile ma mm, albo nie zarejestrowałam, a nie widzę żeby pisało na zdj usg wiec nie wiem 🤷🏼‍♀️ W każdym razie mówiła ze idealne ... no ale coz, zobaczymy... bardzo liczę na ten wrzesień, gdyby się udało to zaszłabym w miesiącu swoich urodzin a urodziloby się w miesiącu urodzin męża i rocznicy ślubu wiec może ten cykl okaże się szczęśliwy 🙈
 
reklama
Do góry