reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny mam pytanie.
Wiadomo, że jeśli okres się przesuwa to i automatycznie wiadomo, że owulacja była później.
Ale czy może zdarzyć się tak, że owulacja będzie tak jak powinna być, a sam okres się spóźni?
Jestem niemal na 100% pewna, że owulacje miałam 30 sierpnia (cykle zawsze 30 dniowe i dostałam plamienie w dniu owulacji). Na wczoraj miałam termin @. Nie dostałam, test negatywny, szyjka zamknięta.
W ciążę już nie wierzę ale myślę co z tą wredną małpą 😡
 
reklama
Tym bardziej że wiem, że jak tu dawałam rade to już wszędzie dam rade. Kurde umiem Szyc na maszynie, mam nawet doswiadczenie. Mam też zawód asystentki stomatologicznej. Tak długo tu siedziałam, bo po ślubie miałam zajść w ciążę ... A tu już ponad rok minął a ja po 1 poronieniu i teraz stoję w miejscu. 😔😔

Na szczęście u nas pracy dużo na bank coś znajdę 😉
 
Tym bardziej że wiem, że jak tu dawałam rade to już wszędzie dam rade. Kurde umiem Szyc na maszynie, mam nawet doswiadczenie. Mam też zawód asystentki stomatologicznej. Tak długo tu siedziałam, bo po ślubie miałam zajść w ciążę ... A tu już ponad rok minął a ja po 1 poronieniu i teraz stoję w miejscu. 😔😔

Na szczęście u nas pracy dużo na bank coś znajdę 😉
I zobaczysz że jak zmienisz prace to szybko zajdziesz, najczęściej tak jest że zmienia się coś w życiu to ciąża się pojawia 😅❤️ życzę ci tego ❤️🤗
 
I zobaczysz że jak zmienisz prace to szybko zajdziesz, najczęściej tak jest że zmienia się coś w życiu to ciąża się pojawia 😅❤ życzę ci tego ❤🤗
6 lat pracowałam w jeden firmie ,wszystkie obowiązki szefa spadły na mnie ,a wynagrodzenie nie wzrosło nawet o grosz. Jeśli alarm wył w nocy to ja musiałam jechać że wsi do miasta a szef w tym mieście mieszkał... Miałam dość do tego stopnia że mąż zauważył u mnie nerwowe przekładanie rzeczy np na regale .. poszłam do psychiatry ,zmianilam pracę . Od ponad roku czuje się jak nastolatka ,pełna energii i radości życia . To zmiana pracy . Tylko i aż :)
 
No u mnie raczej 28 dni ale zdarzały się też krótsze i dłuższe. Od kiedy zaczęłam się starać to jakies cuda mi się z cyklem robią. U mnie też termin na piątek. Tylko ten ból brzucha... Ja ci powiem że chyba w tym mcu nie chciałabym zaciążyć. Miałam hsg i mieliśmy się nie starać ale trochę nas poniosło i wyszło jak wyszło. Ale tylko raz[emoji28] i jakbym po tym jednym razie zaskoczyła to była by niespodzianka. Więc uczucia mam mieszane co do tego cyklu.
Myślę, że niespodzianka byłaby super 😍
 
Może za mała dawka leku??
Tylko na usg nie było widać rosnących pęcherzyków :( największe to 6mm :(
Może poszukaj innej pracy na spokojnie nie składając wypowiedzenia?? Ile masz tego wypowiedzenia??
Hej. Nie odzywałam się kilka dni i już was nie nadrobię [emoji17] wszystkim którym się udało gratuluję.
Nie odzywałam się bo musiałam przemyśleć wiele spraw... Postanowiłam zwolnić się z pracy jutro składam wypowiedzenie. Zwalniam się że względów zdrowotnych siadają mi nogi i kregoslup. ( Ciężka fizyczna praca nocki po 12 h świątki piątki i niedziele, straszny stres.)
A więc jest decyzja że rezygnujemy z starań na 2-3 miesiące.
Zresztą będzie co będzie gdzieś mam pieniądze one mi zdrowia nie dadzą.
Już wysiadam fizycznie i psychicznie.
Myślę że taka zmiana wyjdzie mi na dobre co myślicie ?
 
U mnie t
6 lat pracowałam w jeden firmie ,wszystkie obowiązki szefa spadły na mnie ,a wynagrodzenie nie wzrosło nawet o grosz. Jeśli alarm wył w nocy to ja musiałam jechać że wsi do miasta a szef w tym mieście mieszkał... Miałam dość do tego stopnia że mąż zauważył u mnie nerwowe przekładanie rzeczy np na regale .. poszłam do psychiatry ,zmianilam pracę . Od ponad roku czuje się jak nastolatka ,pełna energii i radości życia . To zmiana pracy . Tylko i aż :)
O to u nas samo dołożyli nam pracy o jakieś 35%, a podwyżki ani złotówki. Obecnie przychodzę do pracy i całe 12h biegiem. usiądę tylko na przerwie, a nie wspomnę o obowiązkach które powinni robić faceci, a musimy robić my kobiety, bo facetą Się nie chce, a płacone ma 100% więcej niż my 🤷🤷 poprostu wyzysk...
Może przez ten wysiłek i stres mi ta prolaktyna tak skacze .....
 
Witam się poniedziałkowo dziewczyny 😉
U mnie dziś 8dc i zaczęłam rozkminkę, wczoraj robiłam test owu wieczirem i była praktycznie biel, a dziś w południe już coś się pokazało 🤭 mam dylemat, bo ginek dopiero w środę w 10dc, mój K. zapisał się na badanie nasienia i wypada jutro rano niestety, czeka już tydzień na nie, nie wiem czy nie poprosić go o przesunięcie tego badania, bo w sumie teraz to ono nic nie wniesie, a nóż widelec w końcu ten pęcherzyk pęknie i zmarnujemy szanse na boboseksy... Co nam robić podpowiedzcie ❤️ z drugiej strony czemu miałby pęknac sam z siebie 🤔 po takim czasie ehh.
W zalaczniku fotka z Femometer 🙄

Hej. Nie odzywałam się kilka dni i już was nie nadrobię 😔 wszystkim którym się udało gratuluję.
Nie odzywałam się bo musiałam przemyśleć wiele spraw... Postanowiłam zwolnić się z pracy jutro składam wypowiedzenie. Zwalniam się że względów zdrowotnych siadają mi nogi i kregoslup. ( Ciężka fizyczna praca nocki po 12 h świątki piątki i niedziele, straszny stres.)
A więc jest decyzja że rezygnujemy z starań na 2-3 miesiące.
Zresztą będzie co będzie gdzieś mam pieniądze one mi zdrowia nie dadzą.
Już wysiadam fizycznie i psychicznie.
Myślę że taka zmiana wyjdzie mi na dobre co myślicie ?
Myślę, że to super decyzja. Ja teraz też zmieniam pracę, w sumie to zrządzenie losu, bo szef zamyka interes, a nowy właściciel nie zostawia po prostu wszystkich ludzi, więc byłam zmuszona, ale teraz widzę to w samych superlatywach. Też pracowałam na nocki i to 12h, stres, nerwy, obciążenie organizmu... Uważam, że wyjdzie to nam na dobre 😉
Ktoś napisał, że jak się zmienia coś w życiu to wtedy może wszystko wróci na dobre tory i w końcu 'zaskoczy' :) trzymam kciuki 🤞
 

Załączniki

  • Screenshot_20200914_130740.jpg
    Screenshot_20200914_130740.jpg
    59,9 KB · Wyświetleń: 62
Może za mała dawka leku?? Może poszukaj innej pracy na spokojnie nie składając wypowiedzenia?? Ile masz tego wypowiedzenia??
Szukam. Powinnam ustawowo do końca października pracować, ale ja tak długo nie dam rady .... Chcę do końca września za wypowiedzeniem stron.najwyzej będę chwilę bez pracy odpocznę sobie.
Teraz też sobie załapałam pracę dodatkowa szycie na mojej maszynie worko plecaków więc nudzić się nie będę...
 
reklama
U mnie t

O to u nas samo dołożyli nam pracy o jakieś 35%, a podwyżki ani złotówki. Obecnie przychodzę do pracy i całe 12h biegiem. usiądę tylko na przerwie, a nie wspomnę o obowiązkach które powinni robić faceci, a musimy robić my kobiety, bo facetą Się nie chce, a płacone ma 100% więcej niż my 🤷🤷 poprostu wyzysk...
Może przez ten wysiłek i stres mi ta prolaktyna tak skacze .....
Bardzo możliwe , organizm jest na pełnych obrotach , przemęczony.... Nie chcę ciąży bo to jeszcze większe obciążenie .. w czasie wypowiedzenia możesz szukać pracy 🙂 chociaż ja byłam tak zdesperowana że po wizycie u psychiatry poszłam prosto do pracy i jeszcze na służbowym komputerze napisałam wypowiedzenie :p jedyne co to potem powiedziałam mu co jest u nas nie zgodne z prawem i dlatego prosiłabym o rozwiązanie za porozumieniem 😉 ulga zaraz po wyjściu
 
Do góry