reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Szukam. Powinnam ustawowo do końca października pracować, ale ja tak długo nie dam rady .... Chcę do końca września za wypowiedzeniem stron.najwyzej będę chwilę bez pracy odpocznę sobie.
Teraz też sobie załapałam pracę dodatkowa szycie na mojej maszynie worko plecaków więc nudzić się nie będę...
Porozumieniem stron
 
reklama
Bardzo możliwe , organizm jest na pełnych obrotach , przemęczony.... Nie chcę ciąży bo to jeszcze większe obciążenie .. w czasie wypowiedzenia możesz szukać pracy 🙂 chociaż ja byłam tak zdesperowana że po wizycie u psychiatry poszłam prosto do pracy i jeszcze na służbowym komputerze napisałam wypowiedzenie :p jedyne co to potem powiedziałam mu co jest u nas nie zgodne z prawem i dlatego prosiłabym o rozwiązanie za porozumieniem 😉 ulga zaraz po wyjściu
Ja mam nadzieję że mi też pójdą na rękę 😊 choć czuję że będą dociekac, że czemu itp zebym przemyslala, jasne bo gdzie taka głupia znajdą co się przejmuje praca na produkcji jakby nie wiem co to było .....
Szczerze to też już myślałam o jakieś terapii bo np teraz nie wiem czemu płacze 🤷🤷🤷
Moja siorka jest psychologiem i dobrze że czasem z nią mogę pogadac.
 
Szyjesz coś? Możesz szyć w domu i sprzedawać na necie takie rzeczy mają wzięcie :) poduchy, miesie, czapki itp itd
Szyje, ale nigdy nie miałam odwagi żeby coś swojego zrobic, ale zobaczymy co czas pokaże.
Kupiłam 2 dni temu stara maszynę przemysłowa i ja sama uruchomiłam. Odrazu mi humor wrócił. Bo na zwykłej domowej to można się zajechać.
 
Szyje, ale nigdy nie miałam odwagi żeby coś swojego zrobic, ale zobaczymy co czas pokaże.
Kupiłam 2 dni temu stara maszynę przemysłowa i ja sama uruchomiłam. Odrazu mi humor wrócił. Bo na zwykłej domowej to można się zajechać.

Więc może to dobry moment. Ja uważam, że dobra decyzja. Praca zawsze się znajdzie ;) A masz już jakiś punkt zaczepienia, może własny biznes?
A przy takiej pracy jak Twoja, organizm zajechany,rozregulowany może to być przyczyna, ze nie zachodzisz w ciąże, gdzieś czytałam, że organizmy pracujące w nocy ciężko się reguluje pod względem np.diety itp.
Dasz radę ;)
 
Jak ja się cieszę, że z dnia na dzień robią się ciemniejsze! ❤ U mnie niestety dalej biało, a szyjka zamknięta 🤷‍♀️
Może za wcześnie na test ?
A w którym dniu cyklu i ile po owulacji wyszły Ci takie tłuściutkie kreseczki ?
Dziś jest 31 dc. Cykle mam 30 dniowe. A po owu jest dziś 13-15 dzień. W sobotę zrobiłam pierwszy test był blady wczoraj po południu już był ciemny i dzisiaj faktycznie ładne kreski. Zaraz będę sprawdzać wyniki bety.
 
Więc może to dobry moment. Ja uważam, że dobra decyzja. Praca zawsze się znajdzie ;) A masz już jakiś punkt zaczepienia, może własny biznes?
A przy takiej pracy jak Twoja, organizm zajechany,rozregulowany może to być przyczyna, ze nie zachodzisz w ciąże, gdzieś czytałam, że organizmy pracujące w nocy ciężko się reguluje pod względem np.diety itp.
Dasz radę ;)
Pomysł może mam, ale najpierw chce jeszcze szukać pracy w normalnym systemie i w domu dorabiać i po macierzyńskim jakby się udało założyć firmę bym mogła z dofinansowaniem jakby się udalo. Pasowało by mi wtedy pracować w domu, ale zobaczymy 😊
 
reklama
Do góry