reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny mam pytanie o jedzenie tego ananasa 😁😁 od którego dnia cyklu warto jeść i w jakich ilościach ? 🤔 u mnie dziś 12 dc i owulacja albo dziś albo jutro... dziś jeszcze wizyta u gin i zacznie się czekanie 🙈 ta druga połowa cyklu zawsze tak bardzo się dłuży .... 🤦🏼‍♀️
 
@Alwinka jeśli chcesz zmienić pracę, to zmień. Wyglądasz na obrotna babeczkę, na pewno coś znajdziesz.
Rzucenie pracy ot tak, bez posiadania nowej jest moim zdaniem ryzykowne, ale jeśli jesteś zmęczona psychicznie to może warto zaryzykować?
Moja siostra nie mogła chodzić do pracy i prawie pół roku ciągnęła zwolnienie od psychiatry. Jest też super obrotna, ale jak zaczęła szukać pracy to pojawiła się korona i cholercia nic nie mogła znaleźć, a młoda i na stanowisku kierowniczym, bardzo doceniana w pracy, szybkie awanse przeprowadzka do dużego miasta... Teraz od niedawna ma nowa prace, zadowolona, ale prawie całe zwolnienie szukała, dlatego mówię, że trochę ryzykowne jest rzucanie pracy w czasach korony.
Może to byłoby dla ciebie rozwiązaniem? Narazie iść na zwolnienie i powoli czegoś szukać. Albo spróbować z tym szyciem, pelno dziewczyn próbuje czegoś takiego i się udaje...
 
Dziewczyny jaki macie śluz tuż po owulacji? Mam wrażenie że jestem 3 dni po owulacji a dalej mam strasznie mokro [emoji85] nie pamiętam szczerze jak to było zawsze, nie zwracałam aż tak uwagi [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dziewczyny jaki macie śluz tuż po owulacji? Mam wrażenie że jestem 3 dni po owulacji a dalej mam strasznie mokro [emoji85] nie pamiętam szczerze jak to było zawsze, nie zwracałam aż tak uwagi [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja tak 1-2 dni po owu mam jeszcze taki płodny śluz, ale z każdym kolejnym dniem jest go coraz mniej i robi się kremowy
 
reklama
@Alwinka jeśli chcesz zmienić pracę, to zmień. Wyglądasz na obrotna babeczkę, na pewno coś znajdziesz.
Rzucenie pracy ot tak, bez posiadania nowej jest moim zdaniem ryzykowne, ale jeśli jesteś zmęczona psychicznie to może warto zaryzykować?
Moja siostra nie mogła chodzić do pracy i prawie pół roku ciągnęła zwolnienie od psychiatry. Jest też super obrotna, ale jak zaczęła szukać pracy to pojawiła się korona i cholercia nic nie mogła znaleźć, a młoda i na stanowisku kierowniczym, bardzo doceniana w pracy, szybkie awanse przeprowadzka do dużego miasta... Teraz od niedawna ma nowa prace, zadowolona, ale prawie całe zwolnienie szukała, dlatego mówię, że trochę ryzykowne jest rzucanie pracy w czasach korony.
Może to byłoby dla ciebie rozwiązaniem? Narazie iść na zwolnienie i powoli czegoś szukać. Albo spróbować z tym szyciem, pelno dziewczyn próbuje czegoś takiego i się udaje...
Ale jak od psychiatry ? Ja tak nie lubię L4,jak teraz byłam to nawet z domu się nie ruszałam bo może mnie ktoś zobaczy a ja L4.
Ja stanowiska kierowniczego nie mam więc nie mam za dużego wyboru. Po prostu, inny system, inna branża, jest tego dużo. Wystarczy mi bez nocek i jakaś monotonnia. Bo teraz to w pracy mam jeden wielki haos... Czasem nie wiem za co się złapać i od czego zacząć, tak głupiej produkcji jeszcze nie widziałam, zeby co zmianę były awarie, a nie ma mechaników i kobiety naprawiają, ostatnio byłam po pachy w smarze .... 2 dni to szorowalam. Tak to bym nie narzekała, ale mnie przed pracą boli brzuch bo nie wiem co mnie czeka. Czy będę biegać bez przerwy, czy może się uda usiąść na chwile. I to wszystko za 2600. dodam, że u mnie produkcja nie stoi w żadne święta, nawet w Boże Narodzenie , a i nie dopłacają nam za święta 🤦 korona korona, ale każdy musi pracować firmy teraz wracają do normalnych obrotów i właśnie potrzebują 😊
 
Do góry